Hlavní navigace

Symantec uvádí Messaging Gateway 9.5 pro ochranu před spamem

Sdílet

Symantec představil Messaging Gateway 9.5 (řešení bylo dříve známé pod názvem Symantec Brightmail Gateway). Nová verze podle dodavatele rozšiřuje možnosti ochrany před spamem. Symantec Messaging Gateway lze přímo propojit s řešením pro prevenci ztráty dat a šifrovaním odchozí komunikace. Umožňuje i nasazení ve virtuálních prostředích.

Messaging Gateway obsahuje nastavení pro marketingové e-maily a newslettery a také pro e-maily s podezřelými URL adresami, například zkrácenými URL, které přišly na nesprávnou adresu. Informace  čerpá ze sítě 120 milionů systémů a více než 800 milionů uživatelů po celém světě.

Messaging Gateway rozšiřuje možnosti propojení se Symantec Data Loss Prevention. Kromě běžného propojení obou produktů umožňuje Symantec Messaging Gateway nainstalovat jednoduchý doplněk a používat Symantec Data Loss Prevention pro robustní zabezpečení zpráv a prevenci ztráty dat. Symantec Messaging Gateway lze propojit také s řešením pro šifrování e-mailů Symantec Messaging Encryption Gateway Edition, které je nasazené přímo ve firmě, nebo s hostovanou službou pro šifrování Symantec Content Encryption.