Hlavní navigace

Synology DS215j

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent za dostupné domácí úložiště se dvěma šachtami na disky
Ondřej Hergesell 3. 7. 2015

Sdílet

Nároky na ukládání dat v rámci domácností se neustále zvyšují, tak jak roste objem domácích knihoven fotografií, videí, filmů i hudby. Jedno z nejdostupnějších řešení pro uložení velkých objemů dat a jejich zpřístupnění nejen počítačům v domácí síti, ale prostřednictvím internetu také smartphonům a tabletům, představuje síťové úložiště (NAS) Synology DS215j.

 

 

V kategorii zařízení pro domácí a osobní využití přináší úložiště DS215j výjimečný poměr ceny a výkonu, přičemž jeho majitelé mohou využívat velmi pokročilé funkce na spolehlivé zálohování dat, streamování multimédií či vytvoření soukromého cloudu dostupného odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.


Synology DS215j pohání výkonný dvoujádrový procesor, se kterým NAS dosahuje skvělé rychlosti 111,41 MB/s při čtení a 87,49 MB/s při zápisu dat. Zařízení je velmi tiché, energeticky úsporné a umožňuje instalaci dvou pevných disků s kapacitou až 8 GB. Jeho operačním systémem je špičkový DSM 5.2, do kterého lze instalovat desítky doplňkových aplikací a propojit je s mobilními aplikacemi pro všechny hlavní platformy smartphonů a tabletů.

Cena 3 900 korun (bez DPH)
www.synology.cz