Hlavní navigace

Synology představuje DiskStation DS216+

5. 2. 2016

Sdílet

 Autor: Synology
Výkonné úložné řešení zaručí dostupnost dat a vysoce kvalitní konverzi videa

Společnost Synology uvedla na trh DiskStation DS216+, výkonný 2diskový NAS server zaměřený na domácnosti a malé kanceláře s nároky na efektivní a bezpečné úložiště pro ochranu a sdílení dat, stejně jako převod videa v reálném čase.

Synology

Díky osazenému procesoru Intel Celeron N3050 s novými AES instrukcemi (Intel AES-NI) pro šifrování poskytuje DS216+ výkon přes 111 MB/s pro čtení i zápis a při šifrování pak 113 MB/s při čtení a 109 MB/s pro zápis. Navíc DS216+ zvládá také převod videa H264 4K na 1080p v reálném čase, takže lze sledovat multimediální soubory bez ohledu na šířku pásma nebo schopnosti koncového zařízení.

DS216+ umožňuje implementaci souborového systému DS216+, který nabízí pokročilé metody ochrany dat jako je podpora snapshotů a jejich obnovy k určitému časovému bodu, zrcadlení metadat nebo zabudovaná kontrola integrity dat. Design šachet nevyžaduje žádné nářadí pro výměnu disků a přední LED kontrolky lze nastavovat dle preferencí uživatele.

DS216+ běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje širokou paletu aplikací pro lepší produktivitu práce i streamování multimédií. S DSM lze snadno synchronizovat soubory mezi různými zařízeními a cloudovými službami, přehrávat multimédia na DLNA televizorech či přes AirPlay a Chromecast zařízení, ale také vytvořit domácí monitorovací systém.

special_kyberutoky

Dostupnost

Synology DiskStation DS216+ je dostupný za cenu kolem 9 500 Kč.