Hlavní navigace

Synology uvádí síťový video rekordér NVR216

30. 11. 2015

Sdílet

 Autor: Synology
Až 9 kanálů pro HD monitoring s rozšiřitelným úložištěm, mobilní aplikace pro přístup odkudkoliv.

 

Synology NVR216 přichází s přímým výstupem 1080p HDMI a podporou 4 nebo 9 IP kamer dle varianty. Je navržen pro kanceláře a retail sektor, kde je hlavní překážkou nedostatek prostoru a poskytuje tak jednoduchý přístup k nahrávkám i správě IP kamer. 

Synology

NVR216 je vybaven 1080p HDMI výstupem, jež lze snadno připojit k monitoru a zobrazit až 9 kanálů při rozlišení 720p/30 FPS bez nákladného PC. Široká nabídka portů včetně USB 3.0 a USB 2.0 umožňuje připojení myši a klávesnice pro pohyb mezi kamerami a dalšími správcovskými nástroji. NVR216 i při plném vytížení a sledování 9 kamer spotřebovává jen 14 W. V případě naplnění původní kapacity je možné snadné rozšíření až na kapacitu 4 disků a to připojením expanzního boxu DX213.

NVR216 běží na aplikaci Surveillance Station. S ní mohou uživatelé využít živého zobrazení s ovládáním přímo na obrazovce pro výběr monitorování z několika kamer, procházením jejich nahrávek na časové ose a následným snadným přehráváním všech kamer naráz. Zároveň lze nastavit chytré analytické nástroje jako detekci pohybu pro zachycení podezřelého chování. S mobilní aplikací DS Cam, která je dostupná pro Android i iOS zařízení, pak máte tento přehled, ať už jste kdekoliv.

Dostupnost

Synology NVR216 přichází ve dvou variantách: 4 a 9kamerová, přičemž počet kamer je konečný a nelze později upravit. NVR216 (9 kamer) je dostupný již dnes; 4kamerová verze bude dostupná na konci roku 2015.