Hlavní navigace

T-Mobile odhalil vánoční nadílku pro Twist

16. 11. 2011

Sdílet

 Autor: © Yuri Arcurs - Fotolia.com
T-Mobile připravil vánoční nabídku i pro uživatele předplacených karet. Výhody jsou závislé na dobití v určitém termínu.

Majitelé Twist karet mají možnost získat Adventní víkendy s voláním a textováním v síti T-Mobile zdarma a s 50 MB volného internetu v mobilu,  All inclusive víkendy na celý rok 2012 fungující na stejném principu nebo speciální limitovanou edici Vánočních Twist SIM karet s kreditem při dobití navíc. Pro ty, co chtějí volat z Twistu za 3,50 Kč na pět vybraných čísel je připraven tarif Twist Přátelé, na který lze přejít zdarma.

Zákazníci T-Mobile, kteří si od 21. listopadu dobijí Twist kartu částkou 300 Kč a více, získají opět po roce automaticky výhodu na všechny adventní víkendy. V rámci nich pak mohou během čtyř sobot a nedělí před Štědrým dnem v síti T-Mobile zdarma volat, posílat textové zprávy a navíc získají volný Internet v mobilu do 50 MB. Nabídka je určena všem uživatelům předplacených karet s hlasovým tarifem. Advent v roce 2011 začíná již 26.-27. listopadu.

Víkendy s voláním a textováním zdarma v rámci sítě a s 50 MB volného internetu v mobilu mohou zákazníci T-Mobile získat nejen před Vánocemi, ale i v příštím roce. Pokud si uživatelé předplacených karet dobijí v době 1.-31. ledna 2012 kredit alespoň 300 Kč, získají v následující 4 víkendy zdarma. Každé další dobití za 300 Kč potom tuto výhodu prodlouží o 4 týdny. Zákazníci, kteří si nezapomenou poslat kredit ani jednou za 4 týdny, tak budou o víkendech volat, SMSkovat a datovat zdarma po celý rok. Tato nabídka je určena opět všem Twist zákazníkům s hlasovými tarify.

Další novinku si operátor přichystal i pro ty klienty, kteří teprve o koupi předplacené karty uvažují. Nejen, že mohou získat speciální Twist kartu se zcela novým designem, ale ke každému prvnímu dobití alespoň tří set korun v měsíci navíc dostanou ještě 100 Kč bonusového kreditu zdarma. Výhoda platí 12 měsíců od aktivace této speciální karty, zdarma lze tedy získat až 1 200 Kč za rok. Pokud uživatel zapomene poslat kredit, o výhodu za dobití nepřichází, zapojí se zase v dalším měsíci.

Na kartě je nastaven tarif Twist Začínám, z kterého operátor doporučuje přejít na zvýhodněné tarify Twist Povídám, Twist Posílám nebo Twist Přátelé.  Zákazník může vybírat dle toho, zda preferuje každodenní neomezené volání nebo SMS v síti T-Mobile po 5. minutě, respektive zprávě nebo volání za 3,50/min a SMS za 1,50 Kč na 5 čísel do všech sítí.

Uživatelům předplacených karet, kteří by rádi kromě výše zmíněných výhod za dobíjení získali i levnější volání, mohou také využít tarifu Twist Přátelé. V rámci něj získají výhodnější volání a SMS na 5 telefonních čísel do všech sítí, které lze navíc každý měsíc až 5x zdarma změnit. Minuta hovoru přijde na 3,50 Kč, textová zpráva pak na 1,50 Kč. Přechod na tento tarif umožňuje operátor zdarma, ceny za volání a textování platí na stálo, pro zachování cen není nutné si pravidelně dobíjet. Všechny výhody jsou také vzájemně kombinovatelné.