Hlavní navigace

TabCo oznamuje datum představení revolučního tabletu - AKTUALIZOVÁNO!

20. 7. 2011

Sdílet

 Autor:
Ve videu, které dnes tajemná společnost TaboCo umístila na Youtube, se dozvídáme oficiální datum představení údajně revolučního tabletu prozatím neznámé společnosti TabCo, o níž jsme vás nedávno informovali.

Aktualizace:

Editor magazínu ZDNet, Andrew J. Nusca, včera obdržel od CEO společnosti TabCo, jistého Iana Quincyho, netradiční press release - pizzu. Stejně jako v dnes zveřejněném videu je na pizze salámem! znázorněno datum 15.8.2011. Navíc krabice obsahovala vzkaz: "TabCo is Reinventing The Wheel" (Tabco znovu objevuje kolo). Pod nápisem můžete na snímu vidět kruhový diagram, pravdpodobně znázorňující ovládací menu chystaného tabletu s příkazy (search, copy, cut, paste, apps and “select all). Kromě něj je vidět plakát filmu Inception (počátek) a také několik detailů o partnerech (Twitter, Flickr, Yahoo, IMDB, Bing, Facebook, MSN).

 

Původní článek Andrewa J. Nascy i s obrázkem pizzy najdete zde.

 

Skupinka maskovaných osob zběsile pobíhá po chodbách budovy, která má být Empire State Building v New Yorku, abychom si nakonec mohli prohlédnout z rozsvícených oken vytvořený nápis: TabCo a také datum 15. srpna 2011. Za necelý měsíc by tedy v celé věci mělo být jasno…

Na fórech a diskuzích se spekuluje, zda by za TabCo nemohla stát také Nokia, respektive její tablet s  operačním systémem MeeGo, který v současné době běží pouze na jediném smartphonu, modelu N9. Spoustě lidí totiž Nokia zamotala hlavu prohlášením, že sice bude smartphone N9 do budoucna podporovat nicméně, že se jedná o jediné zařízení s tímto operačním systémem.

Něco málo se nám o TabCo vypátrat podařilo. Podle adresy, uvedené v newsletteru, sídlí PR oddělení této společnosti na adrese v San Jose, kde se podle Google maps nachází „firma“ Three Marketeers Advertising a podle Google StreetView vypadá celkem opuštěně, takže se s největší pravděpodobností jedná o falešnou adresu.TabCo si na tajnosti evidentně potrpí.

tabco