Hlavní navigace

Tablet Alcatel Onetouch Pixi 3 podporuje 3G ale i volání jako z telefonu

22. 4. 2015

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch představil cenově dostupný osmipalcový tablet Pixi 3 3G, který spojuje funkce tabletu a telefonu. Novinka je určena méně náročným uživatelům, kteří hledají tablet na cesty s podporou mobilního internetu a GPS navigací.

Alcatel Onetouch představil cenově dostupný osmipalcový tablet Pixi 3 3G, který spojuje funkce tabletu a telefonu. Novinka je určena méně náročným uživatelům, kteří hledají tablet na cesty s podporou mobilního internetu a GPS navigací.

Pixi 3 3G nabízí předinstalované aplikace, operační systém Android 4.4 KitKat či vyměnitelný zadní kryt ve žluté barvě. Můžete si s ním zatelefonovat nebo poslat zprávu jako s běžným telefonem a to díky integrované telefonní aplikaci. Tablet váží 355 g a pohání jej dvoujádrový procesor MT8312 s taktem 1,3 GHz. Osmipalcový displej má rpzlišení 1280 x 800. Tabletu nechybí Wi-Fi připojení, slot na SIM kartu či GPS navigace.

Vnitřní úložiště s kapacitou 4 GB jednoduše v případě potřeby rozšíříte pomocí paměťové karty typu microSD až o dalších 32 GB. Integrovan baterie s kapacitou 3240 mAh, by měla tablet udržet v provozu 8 – 10 hodin.

Doporučená cena tabletu, který se již v Česku a na Slovensku začal prodávat, je 2 990 Kč, resp. 109,99 euro.