Hlavní navigace

Tablet Alcatel Onetouch Pixi 3 s klávesnicí

2. 12. 2015

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch představil Wi-Fi tablet PIXI 3 s klávesnicí a magnetickým pouzdrem, který může sloužit i jako praktický stojánek.

Alcatel Onetouch představil Wi-Fi tablet PIXI 3 s klávesnicí a magnetickým pouzdrem, který může sloužit i jako praktický stojánek.

Jeho displej o úhlopříčce 10,1 palců nabízí HD rozlišení a díky technologii IPS i široké pozorovací úhly. Novinka využívá operační systém Android 5.0 Lollipop, který pohání čtyřjádrový procesor Mediatek s podporou 1 GB operační paměti. Tablet ve své kategorii nabízí možnost připojení volitelné klávesnice, která umožňuje pohodlné psaní delších textů a práci jako na notebooku.

Dostatek místa pro multimediální obsah, dokumenty, hry a jiná data poskytne uživatelům vnitřní úložiště o velikosti 8 GB eMMC, které je možné rozšířit pomocí microSD karty až o dalších 64 GB. Kromě toho novinka podporuje i připojení externích zařízení přes micro USB port díky funkci USB host (OTG). Baterie tabletu s kapacitou 4060 mAh udrží zařízení v chodu celý den.

Zařízení se v Česku a na Slovensku prodává ve verzi s klávesnicí za 3790 Kč, bez klávesnice pak za 2990 Kč.