Hlavní navigace

Tablet BoogieBoard - zapomeňte na papírové poznámky!

28. 7. 2011

Sdílet

 Autor:
Výrobce ekologického tabletu BoogieBoard vyšel vstříc přáním svých zákazníků a před několika dny představil tablet BoogieBoard s úhlopříčkou 10.5 palců.

Nový tablet má o dva palce větší úhlopříčku než model předchozí, navíc je možné vyměnit u něj baterii. Nechtěnému smazání obsahu zabrání tlačítko "Hold", stylus lze jednoduše upevnit do praktického držáku.

Psací plocha tabletu ja vyrobena z tlakově citlivého reflexního displeje, vyrobeného z ohebných plastů odolných proti nárazu.ReflexLCD uchovává obraz nekonečně dlouho bez spotřeby energie, přičemž energie jespotřebovávána jen na vymazání plochy displeje. Další výhodou je neexistující rastr, kresba tak může být i velmi jemná. Displej navíc reaguje na tlak, takže kreslené čáry mohou být různě silné, stejně jako když kreslíte obyčejnou tužkou na běžný papír.

Tablet Boogie Board lze použít mnoha způsoby doma, v kanceláři nebo třeba i v autě. Jedná se zajímavou a kreativní náhradu za poznámkový blok nebo žluté vzkazové papírky.

Studenti a děti jej mohou používat k nácviku písma, aritmetickým výpočtům, řešení rovnic, kreslení obrázků nebo i hraní her. Stejně tak může dobře posloužit ve zdravotnictví, kde jej mohou využívat jako komunikační zařízení osoby se sluchovým či řečovým postižením. Díky sadě magnetů jej pak lze snadno uchytit např. na lednici a používat pro domácí vzkazy.


LCD tablet BoogieBoard 10,5“ je možné pořídit již nyní za cenu 1 490 Kč, menší 8,5“provedení pak stojí 999 Kč vč. DPH.

top100

 

boogieboard