Hlavní navigace

Tablet Lenovo MIXX 700: Lidovka to nebude

2. 2. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo přináší na český trh nový tablet MIIX 700 s operačním systémem Windows. Tablet je vybaven lehkou klávesnicí, která zároveň slouží jako kryt displeje a umožní uživatelům jednoduše během okamžiku přeměnit tablet na plně funkční počítač.

Lenovo přináší na český trh nový tablet MIIX 700 s operačním systémem Windows. Tablet je vybaven lehkou klávesnicí, která zároveň slouží jako kryt displeje a umožní uživatelům jednoduše během okamžiku přeměnit tablet na plně funkční počítač.

Lenovo MIIX 700 je vybaven 12palcovým Full HD+ (2160 x 1440) displejem, procsorem Intel Core M spolu s integrovanou grafickou kartou a operační pamětí s kapacitou 8 GB. Výdrž baterie udává výrobce až 9 hodin. Vnitřní úložiště pro ukládání dat může mít maximální kapacitu 256 GB + microSD. Tolik místa se ovšem promítne do ceny tabletu. K dispozici bude jistě i méně vybavený tablet za nižší cenu.

Cloud22

Operačním systémem je Windows 10 a uživatele jistě potěší volitelná (za příplatek) kamera Intel RealSense. K dispozici je také aktivní dotykové pero Active Pen, rovněž za příplatek. Rozezná až 2000 úrovní přítlaku a kreslení s ním bude jistě hračka i pro méně nadané jedince. Tablet je vybaven Wi-Fi, LTE 4G připojením a řadou konektorů pro připojení dalších periferií. Paranoidní a obezřetné uživatele jistě potěší také TPM čip pro šifrování. Tablet je dodáván s klávesnicí (tedy bez příplatku). Zadní duální pant (inspirovaný řemínkem hodinek) dovolí tablet opřít o stojan a to hned ve dvou režimech.

Cena zatím nebyla oznámena, ale něco nám říká, že lidovka to nebude.