Hlavní navigace

Tablet Lenovo Yoga 2 s technologií AnyPen

30. 3. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
Jeden z přírůstků do rodiny Lenovo, Yoga Tablet 2 s operačním systémem Windows, který byl představen na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES, názorně předvádí technologii AnyPen v praxi.

Jeden z přírůstků do rodiny Lenovo, Yoga Tablet 2 s operačním systémem Windows, který byl představen na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES, názorně předvádí technologii AnyPen v praxi.

Díky této technologii už uživatelé nemusí psát prstem nebo stylusem, ale stejně dobře či dokonce lépe jim poslouží obyčejná tužka, psací pero nebo i vidlička.

Pro práci a zábavu mohou místo svých prstů použít jakýkoli kovový předmět nebo obyčejnou tužku a elegantně tak ovládat systém, zapisovat poznámky či provádět náčrty. Technologii AnyPen navíc podtrhuje funkce Palm rejection, kdy tablet rozpozná, že má uživatel položenou dlaň na displeji. Na tablet tak lze psát stejně jako na klasický blok papíru.

special_kyberutoky

Srdcem tohoto tabletu z řady Yoga je čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3745 s frekvencí 1,86 GHz a 2GB LPDDR3, v kombinaci s operačním systémem Windows 8.1. Yoga Tablet 2 dále přichází s 8palcovým FullHD IPS displejem. Díky dostatečně velké kapacitě baterie a nízké spotřebě vydrží zařízení v provozu až 15 hodin na jedno nabití.

Tablet nabízí dvojici kamer s rozlišením 1,6 MPx pro videohovory a 8 MPx s automatickým ostřením a světelností f.2.2 Lenovo Yoga Tablet 2 s operačním systémem Windows 8.1 je na u nás dostupný od 7 999 Kč.