Hlavní navigace

Tablet Lenovo Yoga Tab 3 Plus s certifikací IP52

19. 4. 2017

Sdílet

 Autor: Lenovo
Tablet Yoga Tab 3 Plus je nový odolný tablet. K dispozici je v černém provedení se strukturovanou povrchovou úpravou imitující kůži. Zkonstruován je kovových komponentů, splňuje certifikaci IP52.

Tablet Yoga Tab 3 Plus je nový odolný tablet. K dispozici je v černém provedení se strukturovanou povrchovou úpravou imitující kůži. Zkonstruován je kovových komponentů, splňuje certifikaci IP52.

Tablet je vybaven stojánkem, váží 638 gramů, nabízí čtyři režimy použití. Jeho desetipalcový displej nabízí 2K rozlišení, přední reproduktory podporují technologii Dolby Atmos. O bezproblémový chod se postará Wi-Fi fungující ve dvou frekvenčních pásmech s dosahem přenosu až 20 metrů. Využít můžete i reproduktory tabletu pro poslech hudby ze smartphonu přes rozhraní Bluetooth.

Cloud22

Díky baterii s kapacitou 9 300 mAh vydrží Yoga Tab 3 Plus až 18 hodin na jedno nabití a může posloužit také jako power banka. K tabletu je možné také zakoupit originální příslušenství, jako je například speciálně navržené ochranné pouzdro. Nový tablet Yoga Tab 3 Plus je u nás dostupný ve čtyřech různých konfiguracích za cenu začínající na 8 999 Kč.

Na českém trhu je také k dispozici Yoga Tab 3 Pro ve vyšších konfiguracích než dosud. Kromě integrovaného projektoru a možnosti promítání až 70palcového obrazu přinese nově také 4GB operační paměť a vnitřní úložiště s kapacitou 64 GB. Zakoupit jej můžete za cenu od 13 999 Kč.