Hlavní navigace

Tablet Nokia s desíti palci a 3D kamerou

31. 7. 2011

Sdílet

 Autor:
Po tabletu Nokie nebylo a není už dlouho ani vidu ani slechu. Pokud nepočítáme tajemnou firmu TabCo, o které si myslíme (a nejen my), že by se pod touto maskou mohla právě Nokia skrývat, nebylo by, ve spojitosti s finských výrobcem a tablety skoro o čem psát.

Deseti palcový koncept tabletu Gregoryho Pizzatta na sobě nese nálepku Nokia a na první pohled vypadá úchvatně. Prozatím toho o tomto tabletu není příliš mnoho známo, snad jen s výjimkou 3D zadní kamery a dvojího provedení – černého a stříbrného. Velmi podivně vyhlížející mřížka na zadní straně ukrývá s největší pravděpodobností repráčky, opravdu upřímně doufáme, že se nejedná o nasávání vzduchu pro aktivní větráček.

Ale dost bylo vtipů. Na obrázku je kromě audio a micro USB konektorů vidět také část vyhrazená pro dotykovou klávesnici. Pokud si tablet prohlédnete skutečně podobně, pak zjistítě, že operačním systémem (alespoň na obrázku) je iOS. Kam se podělo MeeGo? Jak moc se tento koncept bude ve finále blížit skutečnému tabletu? Co myslíte?

 

nokia tablet