Hlavní navigace

Tablet Toshiba AT300SE s Androidem pro práci i zábavu

15. 11. 2012

Sdílet

 Autor: Toshiba
Toshiba představila nejnovější model, který rozšíří nabídku tabletů: AT300SE s displejem o velikosti 25.7 cm , který je založen na systému Android. Je vybaven rychlým a efektivním procesorem Nvidia Tegra 3 a nabízí displej s poměrem stran 16:10 s velmi širokým pozorovacím úhlem

Toshiba  představila nejnovější model, který rozšíří nabídku tabletů: AT300SE s displejem o velikosti 25.7 cm, který je založen na systému Android. Je vybaven rychlým a efektivním procesorem Nvidia Tegra 3 a nabízí displej s poměrem stran 16:10 s velmi širokým pozorovacím úhlem.

Toshiba AT300SEAT300SE je vhodný pro sledování videa a surfování na webu ipohodlné čtení elektronických knih a příležitostné hraní her. Nový tablet Toshiba AT300SE bude v Evropě k dostání ve čtvrtém čtvrtletí roku 2012.

Tablet je tenký pouhých 10,5 mm a váží 625 g. Jeho precizní stříbrný metalický design mu dodává velmi sofistikovaný vzhled a kombinace plastického tečkovaného povrchu zadní strany zajišťuje výborné držení bez klouzání v ruce. AT300SE je vyroben tak, aby umožnil intenzivní používání doma i na cestách, přičemž nabízí výbornou výdrž na baterie až po dobu deseti hodin.

Tablet Toshiba AT300SE je postaven pro systém Android 4.1 Jelly Bean. V pohodě zvládne přehrát video i hudbu, zobrazí fotografie uložené v široké řadě formátů spustí i náročné hry. Rychlý a snadný přístup k portálu Toshiba Places umožňuje divákům využít v rámci zábavy širokou nabídku zpravodajských informací a poskytovatelů služeb videa na vyžádání a také sdílet své názory a zážitky s přáteli. Tato předinstalovaná platforma založená na službách cloud umožňuje uživatelům, aby si vychutnali svůj oblíbený digitální obsah z TV, PC nebo tabletu. Stejně tak mají uživatelé přímý přístup k více než 700.000 aplikacím a hrám prostřednictvím Google Play.

skoleni

Pro snadné využití osobních multimediálních knihoven uložených na externích discích je tento tablet Toshiba vybaven micro-USB portem, slotem pro paměťovou kartu microSD do kapacity 64 GB s podporou formátů SDHC/SDXC a Bluetooth 3.0.

Více informací, další fotografie a kompletní specifikace najdete již brzy na stránkách společnosti Toshiba