Hlavní navigace

Tablety a smartphone Alcatel Onetouch Pixi 3

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch představil na veletrhu MWC 2015 nové produkty z řady Pixi 3. Patří do ní smartphone Pixi 3 s 5,5palcovým displejem, který zaujme devíti barevnými kryty a bude se prodávat ve 3G nebo 4G variantě.
Adam Kencki 6. 3. 2015

Sdílet

Alcatel Onetouch představil na veletrhu MWC 2015 nové produkty z řady Pixi 3. Patří do ní smartphone Pixi 3 s 5,5palcovým displejem, který zaujme devíti barevnými kryty a bude se prodávat ve 3G nebo 4G variantě.

Řada Pixi 3 kromě toho zahrnuje i dvojici tabletů Pixi 3 (7) a Pixi 3 (8). 7palcový model se na trhu objeví ve třech variantách (WiFi, 3G a 4G), jeho větší 8palcový sourozenec pak bude podporovat mobilní 3G sítě.

Telefon Pixi 3 zaujme mimořádně příznivým poměrem ceny a výkonu, nabídne 3G+ nebo 4G konektivitu, čtyřjádrový procesor a devět barevných variant zadních krytů. Hlavním lákadlem novinky je ale velký 5,5palcový displej. Další výhodou Pixi 3 je kapacita baterie a aplikace obchodu Google Play.

Verze Pixi 3 se 4G (LTE) připojením navíc nabízí praktickou funkci Download booster. Ta dovoluje uživatelům stahovat bleskovou rychlostí velké objemy dat díky současnému využití mobilní sítě LTE a Wi-Fi připojení. Tento model také podporuje funkci Wi-Fi display, která umožňuje promítat obsah telefonu na velké televizní obrazovce.

Tablety Pixi 3 představují sedmi- i osmipalcové tablety. Umožňují přístup k mobilnímu internetu. Model Pixi 3 (7) přichází se superrychlou 4G (LTE), 3G nebo případně Wi-Fi konektivitou, zatímco Pixi 3 (8) se bude nabízet s podporou mobilního internetu na 3G sítích.

Procesor Qualcomm Snapdragon 210 spolu s integrovaným grafickým procesorem Adreno 300 se nachází u 4G verze Pixi 3 (7) Oba přístroje disponují 2megapixelovou kamerou a přední kamerou pro videohovory. 4G verze Pixi 3 (7) funguje pod operačním systémem Android Lollipop 5.0, zatímco 3G a Wi-Fi verze běží pod osvědčeným KitKatem 4,4. GPS navigace je k dispozici u 3G a LTE verze, zatímco funkce OTG umožňující připojit k zařízení flashdisk nebo myš je dostupná u všech sedmipalcových modelů.