Hlavní navigace

TCL přináší novou řadu televizí EC78

22. 11. 2019

Sdílet

 Autor: TCL Communication
TCL uvádí na český trh novou modelovou řadu televizorů s rozlišením 4K Ultra HD a soundbarem Onkyo

Řada televizí TCL EC78 spojuje bezrámový ultratenký kovový design, kvalitu obrazu 4K HDR PRO, technologii Wide Colour Gamut, Dolby Vision, HDR10+ a operační systém pro chytré televize Android TV. Vestavěný zvukový systém Onkyo je vybaven čtyřmi reproduktory s předním vyzařováním pro prostředí Dolby Atmos při sledování filmů, přehrávání hudby či hraní her. EC78 umožňuje také ovládání hlasem. 

TCL Communication

4K-Ultra HD a Wide Colour Gamut

Rozlišení Ultra HD (3840 × 2160) je čtyřkrát větší než Full HD. Přesnost zobrazení na televizích TCL Ultra HD je zajištěna více než 8 miliony obrazových bodů. Použitá technologie Wide Colour Gamut zajišťuje škálu intenzivních a ultra-realistických barev digitálního kina. Oproti běžným LED obrazovkám reprodukuje barvy o 30 % čistší a sytější.

4K HDR 10+

Díky HDR 10+ je obraz bohatý, živý a plný detailů. HDR 10+ zajišťuje, že každá scéna je dokonale optimalizovaná pro barvy, kontrast a nejjemnější detaily.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Dolby Vision HDR přináší mimořádné barvy, kontrast a jas a dělá z nich úžasný vizuální zážitek. Dolby Atmos se postará o realistický, dechberoucí prostorový audio zážitek.

Vestavěný ONKYO Soundbar:

Čtyři integrované reproduktory s předním vyzařováním a s výkonem až 60 W zaručují kvalitní zvuk při sledování filmů, poslouchání hudby nebo hraní her.

Hlasové ovládání Android TV

Televize TCL se systémem Android nabízejí možnost bezdotykového ovládání. Lidský hlas stačí mimo jiné k zapnutí, vyhledávání, změně programu nebo vstupu nebo úpravě hlasitosti.

special_kyberutoky

Cena a dostupnost

TCL 55EC780 (55") a TCL 65EC780 (65") jsou lokalizované pro český trh a jsou k dostání za ceny, začínající na 18 990 Kč včetně DPH pro 55palcovou velikost a na 24 990 Kč včetně DPH pro 65 palců.