Hlavní navigace

TechEd 2008: Největší odborné setkání IT specialistů v ČR

21. 3. 2008

Sdílet

Společnosti Gopas a Microsoft pořádají ve dnech 22. – 25. dubna 2008 již šestý ročník odborného setkání IT specialistů – TechED 2008. Odborná konference je určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní.

Společnosti Gopas a Microsoft pořádají ve dnech 22. – 25. dubna 2008 již šestý ročník odborného setkání IT specialistů – TechEd 2008. Odborná konference je určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní.

TechEd, nejrozsáhlejší odborná konference pro IT specialisty, se v ČR koná letos již pošesté. Počítačová škola Gopas, největší IT školící středisko, na jaře vždy přináší hlubší pohled na novinkové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft.

Vývojáři se mohou těšit také na prezentační bloky zaměřené na vývojářské nástroje a technologie, webové aplikace, týmovou spolupráci, bezpečnost a programování pro Microsoft Office. V rámci plánovaných přednášek nebudou chybět ani novinky z oblasti .NET Framework 2.5, ASP.Net a IIS7, C# 3.0 a Visual Basic 9.0, Linq, Silverlight, VS Team Systém a další. Naproti tomu IT profesionály potěší prezentační bloky s tématy jako již zmiňovaný Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Office Communication Server 2007, Windows Essentials Business Server a další. Budou podrobně seznámeni s novinkami na poli plánování, implementace, zabezpečení a řízení platforem Microsoft.

Celkem je připraveno více než 40 prezentačních bloků, rozdělených do dvou přednáškových sálů. „To vše bude doplněno také o Hand´s on Lab room, kde si účastníci konference budou moci pod dozorem instruktorů nové produkty vyzkoušet,“ doplňuje Dvořák a upozorňuje, že neméně oblíbenou částí jsou i konzultace nazvané Ask the Expert nebo otevřená diskusní fóra.

Stejně jako ten loňský i letošní ročník TechEdu se koná v prostorách multikina Village Cinemas Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat WIFI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání.

Hlavní témata

• Windows Server 2008
• Microsoft SQL 2008
• Visual Studio 2008

Pro vývojáře

• .NET Framework 2.5
• ASP.NET
• IIS7
• C# 3.0

Pro IT profesionály

• Microsoft Office Communication Server 2007
• Windows Essentials Business Server

 

Autor článku