Hlavní navigace

Telefónica O2 představuje novou službu O2 Business Mail - doplnění

27. 1. 2008

Sdílet

Telekomunikační společnost Telefónica O2 představila službu Hosted Exchange, serverovou aplikaci pro zabezpečené zasílání a správu e-mailů, od skupiny Emeldi Group. Nové řešení bylo vyvíjeno za přispění obou partnerů – společnost Telefónica O2 zajistila konfiguraci svých exchange serverů a Emeldi Group dodala na míru aplikaci Hosted Exchange.

Telekomunikační společnost Telefónica O2 představila službu O2 Business Mail, serverovou aplikaci pro zabezpečené zasílání a správu e-mailů, od skupiny Emeldi Group. Nové řešení bylo vyvíjeno za přispění obou partnerů – společnost Telefónica O2 zajistila konfiguraci svých exchange serverů a Emeldi Group dodala na míru aplikaci Hosted Exchange.

Nově poskytovaná služba O2 Business Mail nabízí zákazníkům Telefónica O2 stejně dobré podmínky, jako v případě provozování svého vlastního Microsoft Exchange serveru. Výhodou řešení Hosted Exchange je ovšem výrazné snížení výdajů na školení zaměstnanců a administrátorů a to nehledě na nezbytné investice do nového softwarového a hardwarového vybavení. Další velkou předností nabízeného řešení je snadná integrace do stávající infrastruktury elektronické pošty. Po pouhé změně DNS konfigurace může zákazník začít aplikaci používat v podstatě téměř okamžitě.
Nenechte si ujít:
Telefónica O2 vydělala v Česku téměř 50 miliard, pevné linky ji ale dělají starosti

Horké novinky u U:fona, aneb co se mění s novým rokem?

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

Trendy a budoucnost konvergence sítí

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

V neposlední řadě služba Hosted Exchange zákazníkovi poskytuje možnost konfigurovat si své e-mailové rozhraní - ať už e-maily, sdílené složky, poznámky a adresáře či další standardní nastavení Microsoft Exchange – vzdáleně přes internet, bez jakéhokoliv omezení.

Přínosy Hosted Exchange pro zákazníka:

- Dostupnost a spolehlivost jinak nákladného řešení
- Profesionální řešení i pro malé firmy
- Finanční úspora pro zákazníka
- Zvýšená ochrana proti SPAMu a virům v reálném čase
- Eliminace SPAMu a virů před průnikem firemním firewallem
- V případě náhlých problémů poskytuje aplikace záložní e-mailové systémy k rychlému zotavení po havárii
- Rychle reaguje na požadavky elektronického zjišťování a pomáhá při uplatňování interních pravidel

 

Autor článku