Hlavní navigace

Televize do PC a notebooku s jednoduchým nahráváním

 Autor: EVOLVEO
Digitální USB přijímač EVOLVEO Sigma T2 je tuner nové generace s podporou H.265/HEVC pro počítač nebo notebook
Radek Kubeš 15. 9. 2017

Sdílet

Novinkou v portfoliu produktů značky EVOLVEO je televizní tuner nové generace s podporou H.265/HEVC. Tento digitální přijímač pro PC nebo notebook umožňuje sledovat televizní signál, teletext a využívat EPG, dále podporuje funkci TimeShift a zvolené pořady snadno nahrává do počítače. 

EVOLVEO

Evolveo Sigma T2 umožňuje příjem současného DVB-T vysílání a také nového vysílání formátu DVB-T2. Podporuje nový vysílací standard H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding). Tento standard se vyznačuje  úspornější kódováním, které snižuje datový tok při zachování srovnatelné obrazové kvality v porovnání s předchozím standardem H.264. Součástí dodávky je televizní anténa, ale připojení využívá standardní anténní konektor a lze tedy využít i stávající anténní připojení.

Jednoduché programovatelné nahrávání umožňuje zaznamenat vybrané televizní pořady přímo do počítače a přehrávat je později. Evolveo Sigma T2 T podporuje funkci TimeShift, která umožňuje průběžný záznam televizního vysílání i jeho sledování v kterémkoliv nahraném místě, zatímco sledovaný program je ještě nahráván. Živé vysílání lze samozřejmě i pozastavit, přerušit a následně od místa přerušení opět spustit. Funkce EPG (Elektronický programový průvodce) nabízí dodatečné informace k mnoha programům a vysílaným pořadům.

Dostupnost a cena

Digitální přijímač EVOLVEO Sigma T2 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 890 Kč včetně DPH.