Hlavní navigace

Tenký a odolný notebook Toshiba Portégé Z30-E

30. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Toshiba
Základem nejnovějšího přírůstku do rodiny firemních počítačů Toshiba je mobilita a spolehlivost ve spojení s vysokým výkonem

Ultra lehký Portégé Z30-E je navržen tak, aby zajistil plnohodnotnou práci, ať je uživatel kdekoli. Kromě toho je notebook osazen množstvím nezbytných rozhraní. S hmotností pouhých 1,2 kg, robustním magneziovým tělem a až 18hodinovou výdrží na baterii po jediném nabití je Portégé Z30-E ideálním společníkem na cesty. Jeho matný HD nebo Full HD displej s úhlopříčkou 33,8 cm (13,3″) a LED podsvícením zajišťuje, že uživatelé nebudou rozptylováni odlesky ani při práci na přímém slunečním světle.

Toshiba

Srdcem notebooků Portégé Z30-E jsou procesory Intel Core v kombinaci s pamětí DDR4 RAM (2 400 MHz). Modely s 8. generací Intel Core dodávají přístroji kapacitu pro multitasking na cestách i v kanceláři. Portégé Z30-E pracuje se všemi firemními aplikacemi bez kompromisů a k rychlým reakcím přispívá také vysoce výkonný SSD disk.

Portégé Z30-E je vybaven množstvím portů v plné velikosti, díky nimž se uživatelé připojí k dalším zařízením rychle a bez nutnosti redukcí. Tři porty USB 3.0 a rozhraní HDMI umožňují rychle sdílet práci nebo promítat obraz ve vysokém rozlišení na velkou obrazovku. Vestavěný Gigabit LAN nabízí rychlý přístup do místních sítí a zachována je i možnost bezdrátové práce. Volitelné dokovací řešení, které je kompatibilní s ostatními modely notebooků Toshiba, umožňuje snadné připojení ke všem potřebným periferiím jediným krokem.

Spolehlivost i v krizových situacích profesionálního života řeší Portégé Z30-E vysokou mírou odolnosti. To prokázaly testy H.A.L.T. (Zrychlený test dlouhodobé odolnosti), které simulují přibližně 3 roky intenzivního používání. Tyto prověrky nezávislého německého zkušebního ústavu TÜV Rheinland zahrnují mimo jiné test pádu, polití a tlaku na víko přístroje.

Cloud22

Dostupnost

Portégé Z30-E bude v Evropě k dispozici během druhého kalendářního čtvrtletí roku 2018.