Hlavní navigace

Tenký all-in-one desktop Lenovo Edge 91z

 Autor:
Lenovo uvádí svůj nejtenčí all-in-one desktop pro firemní profesionály ThinkCentre Edge 91z - první z řady AIO New Edge.
Karel Krutý 29. 6. 2011

Sdílet

Společnost Lenovo představila all-in-one (AIO) desktopový počítač ThinkCentre Edge 91z – první PC z rodiny ThinkCentre Edge, která spojuje propracovaný design, užitečné funkce a podnikovou produktivitu do malého kompaktního modelu. ThinkCentre Edge 91z vybavený procesory Intel Core i druhé generace debutuje jako jeden z nejvýkonnějších a při tloušťce pouhých 6,4 cm také jako jeden z nejtenčích AIO na trhu. Lenovo jej míní jako vhodné zařízením pro malé a střední podniky a výkonné profesionály, kteří ocení styl a vysoký výkon.

All-in-one ThinkCentre Edge 91z se může pochlubit 21,5palcovým displejem s Full HD rozlišením. Zatímco displej nabízí uživatelům příznivý vizuální dojem, jeho rámeček – nejtenčí ve své třídě – pomáhá, aby se vešel i do těch nejužších pracovních prostor. Počítač nabízí procesory až Intel i5 Quad Core, s možností až 8 GB DDR3 paměti a volitelně 1GB diskrétní grafikou ATI. Konektivita zahrnuje digitální HDMI a volitelnou Blu-ray/DVD mechaniku. Uživatelé mohou také streamovat videa na velkém displeji s použití WiFi a chatovat díky zabudované webové kameře.

Volitelná bezdrátová klávesnice s komfortními ostrůvky kláves se zasouvá pod AIO a doplňuje jeho minimalistický vzhled. Podle Lonova tento design pomáhá ušetřit až 70 procent prostoru na rozdíl od kombinace tradičního počítače typu tower a LCD monitoru.

Používání AIO je bezstarostné a intuitivní, a to díky propracovaného designu - od bezdrátové klávesnice odolné proti polití, ovládacích tlačítek umístěných na čelní ploše a možnosti montáže na stěnu pro podporu více displejů.

Lenovo ThinkCentre Edge 91z bude k dispozici na českém trhu od července. Cena ještě nebyla stanovena.

Lenovo ThinkCentre Edge 91z

Lenovo ThinkCentre Edge 91z