Hlavní navigace

Tenký Siemens Gigaset SL400

23. 4. 2010

Sdílet

 Autor:
Malý a lehký bezdrátový stolní telefon Siemens Gigaset SL400 nabízí 1,8“ LCD displej a vedle telefonování i posílání SMS.
Karel Krutý 23. 4. 2010

Siemens Gigaset SL400 má kovový rám i klávesnici, 1,8“ barevný LCD displej, handsfree provoz, vibrační alarm, rozhraní Bluetooth a mini-USB konektor. Je tak moderní alternativou pro klasické velké stolní drátové telefony všude tam, kde se stále ještě část komunikace odehrává po metalickém vedení.

SL400, model optimalizovaný pro přehlednou správu kontaktů, zvládá až 500 záznamů, každý z nich se třemi telefonními čísly, emailovými adresami a informací o narozeninách. Jednotlivým kontaktům je také možno přiřadit fotografie a vyzváněcí tóny. Integrovaný kalendář uživatele upozorňuje na důležitá data a schůzky. Rozhraní Bluetooth a mini-USB port pro datový kabel na spodní části přístroje umožňují připojení k PC nebo náhlavní soupravě. Software QuickSync, který je dostupný pro počítače se systémem Windows i Mac, je možné bezplatně stáhnout a používat ho k synchronizaci kontaktních údajů a nahrávání fotografii a zvuků na telefon.

Gigaset SL400 nabízí handsfree provoz se čtyřmi různými profily, pěti úrovněmi hlasitosti a polyfonickými vyzváněcími tóny. Mezi další funkce patří vibrační alarm a SMS. Nabíječka je oddělena od základny, a tak mohou uživatelé přístroj Gigaset SL400 ukládat tam, kde chtějí. Systém lze rozšířit až na šest sluchátek.

V pohotovostním režimu může displej zobrazovat analogové hodiny, spořič sestávající z předem definovaných obrázků nebo uživatelových vlastních fotografií, které je rovněž možné zobrazovat jako prezentaci. Funkční design produktu přesvědčil i porotu iF, která telefonu udělila ocenění iF design award.

Telefon bude v prodeji koncem měsíce, orientační doporučená cena je 3570 korun s i daní (~140 euro).

Siemens Gigaset SL400

skoleni31_1

Siemens Gigaset SL400

Siemens Gigaset SL400