Hlavní navigace

Tisková zařízení i na krátkodobé využití začala nabízet Konica Minolta

Novou službu Zápůjčka, která je určena pro zákazníky, kteří potřebují dočasné či krátkodobé zajištění tiskových a kopírovacích služeb, představila společnost Konica Minolta. Dodavatel má pro různé typy požadavků připraveno několik konfigurací strojů, rozdělených do různých segmentů. Pro využití služby stačí pouze znát požadavky na tiskové zařízení, které zadá klient do formuláře na webu dodavatele.
Pavel Louda 17. 10. 2008

Sdílet


Novou službu Zápůjčka, která je určena pro zákazníky, kteří potřebují dočasné či krátkodobé zajištění tiskových a kopírovacích služeb, představila společnost Konica Minolta. Dodavatel má pro různé typy požadavků připraveno několik konfigurací strojů, rozdělených do různých segmentů. Pro využití služby stačí pouze znát požadavky na tiskové zařízení, které zadá klient do formuláře.
Využít služby může prakticky každý, ať už se jedná o krátkodobé zajištění techniky pro setkání s obchodními partnery, konference, předváděcí akce či nárazové rozšíření kopírovacích a tiskových služeb bez nutných investic.
Délka zápůjčky není v případě využití služby rozhodující, zákazníci mohou využít stroj například na dvě hodiny anebo na dobu i půl roku. U delších zápůjček, kde není jistá doba jejich trvání, respektive ukončení, je však již vhodnější uvažovat o pronájmu stroje. Minimální doba pro objednání stroje je dva dny před dodáním.
Pro konfiguraci požadovaného zařízení stačí navštívit web firmy a do připraveného formuláře zadat požadavky na stroj. Ve formuláři zákazník specifikuje, zda požaduje černobílý či barevný tisk nebo kopírování, rychlost tisku, maximální výstupní formát či doplňkové dokončovací funkce. Povinnou položkou, mimo kontaktu na zákazníka, je předpokládaný objem požadovaných výtisků. Díky tomuto údaji může dodavatel zvolit optimální variantu zařízení s nejlepším poměrem cena / výkon.