Hlavní navigace

Titanium 2012, bezpečnostní řešení pro PC, smartphony i tablety, představilo Trend Micro

23. 8. 2011

Sdílet

Titanium 2012, novou produktovou řadu bezpečnostních nástrojů představila společnost Trend Micro. Produkt podle výrobce nabízí komplexní ochranu před stále rafinovanějšími kybernetickými hrozbami, a to nezávisle na tom, zda používá notebook, chytrý telefon, tablet nebo PC.

Mezi nové funkce produktu Titanium 2012 podle výrobce patří:

  • Zabezpečení sociálních sítí – Automaticky kontroluje vaši zeď a zřetelně označuje bezpečné a škodlivé odkazy na stránkách sociálních sítí, jako jsou Facebook a Twitter.
  • Čištění falešných antivirů – Vyhledává a eliminuje programy, které se tváří jako antivirový software (falešné AV), a zvyšuje tak celkovou míru úspěšné detekce a odstraňování malwaru.
  • Aktivní ochrana proti botnetům – Rozpoznává známé i neznámé botnety a další síťové hrozby.
  • Ochrana před viry v přenosných spustitelných souborech – Umožňuje rychlejší ochranu díky využití heuristických metod kontroly pro detekci v reálném čase.  Jakmile je potvrzena nákaza, odstraní metoda zálohování a obnovy zavirované soubory a obnoví jejich původní verze.
  • Řešení pro kontrolu balíků – Nová metoda kontroly pro detekci malwaru zakódovaného technologií pro tvorbu balíků, aby se zabránilo odhalení.  Když je při provádění dokončeno rozbalení zabaleného souboru, odešle behaviorální monitorovací stroj produktu Titanium 2012 spouštěč a potom zkontroluje rozbalený soubor s použitím souborových signatur.  Tato funkce podporuje režim kontroly v reálném čase.

 

Trend Micro nabízí rozšířenou ochranu prostřednictvím balíku Titanium Maximum Security, poskytujících zabezpečení mobilní komunikace pro inteligentní telefony a tablety, včetně robustních nástrojů pro platformu Android v rámci Mobile Security Personal Edition a synchronizace a zálohování souborů a složek pomocí nástroje SafeSync.

Titanium 2012 obsahuje také vylepšení funkcí Titanium Parental Controls (Rodičovská kontrola), Behavioral Monitoring (Monitorování chování) a Rootkit Detection and Removal (Zjišťování a odstraňování rootkitů).

 

Cena jednotlivých balíčku činí:

Titanium Antivirus+: od 750  Kč (1 uživatel/1 rok)

ICTZ23

Titanium Internet Security:  od 1 000  Kč (1 uživatel/1 rok)

Titanium Maximum Security: od 1 500  Kč (3 uživatelé/1 rok)