Hlavní navigace

Tlačítkový s Androidem i dotykovým displejem

10. 10. 2019

Sdílet

 Autor: Evolveo
Evolveo uvádí plnohodnotný chytrý mobilní telefon pro seniory EasyPhone AD s maximálně zjednodušeným ovládáním.

Nový telefon Evolveo EasyPhone AD navazuje na předchozí oblíbenou produktovou řadu tlačítkových telefonů s jednoduchým ovládáním EasyPhone. Je určen všem, kdo hledají především tlačítkový telefon s jednoduchým ovládáním, ale zároveň chtějí využívat výhod chytrého telefonu s dotykovým displejem a operačním systémem Android.

EasyPhone AD je plnohodnotný chytrý telefon s  fotoaparátem s bleskem a vysokokapacitní baterií. Telefon se dodává s praktickým nabíjecím stojánkem. Použitý operační systém Android nabízí rychlé a jednoduché prostředí pro všechny, kdo nemají rádi spoustu malých ikon na displeji telefonu a chtějí zároveň ovládat telefon především pomocí tlačítek.

Praktické SOS tlačítko se nachází na zadní straně telefonu. Po stisknutí tohoto tlačítka začne telefon automaticky vytáčet až pět předvolených čísel, případně odešle SMS zprávu. Telefon má také 2.0megapixelový fotoaparát s LED diodou. Další vestavěná přední kamera umožňuje vést videohovory. V telefonu je možné používat dvě aktivní SIM karty.

Telefon podporuje instalaci paměťové karty microSDHC pro rozšíření úložiště například pro fotografie nebo hudební soubory. Mezi další vybavení a funkce mimo jiné patří internetový prohlížeč, diktafon, svítilna, budík, přehrávač hudebních i video souborů, FM rádio nebo budík.

Evolveo EasyPhone AD kombinuje barevný 2,8" dotykový displej a plnohodnotnou tlačítkovou klávesnici. Tato kombinace garantuje rychlé, a především snadné ovládání telefonu.

Grafické prostředí telefonu je jednoduché a ocení ho i technicky méně zdatní uživatelé. Ovládání bylo maximálně zjednodušeno, telefon obsahuje pouze ty nejnutnější aplikace, které jsou přehledně uspořádány do čtyř samostatných obrazovek.

Telefon je dodáván s operačním systémem Android. Díky tomu lze například do telefonu nahrát kontakty z Google účtu, stahovat aplikace z Google Play nebo používat Gmail. V telefonu jsou navíc předinstalované aplikace jako jsou internetový prohlížeč, WhatsApp, Facebook nebo Google mapy. Další aplikace lze doplnit prostřednictvím předinstalované aplikace Google Play.

Cloud22

V případě telefonu Evolveo EasyPhone AD je možné se připojit k internetu prostřednictvím WiFi sítě nebo je možné využít 3G připojení.

Evolveo EasyPhone AD je k dostání ve dvou barevných provedeních (černá nebo červená) a je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 790 Kč včetně DPH.