Hlavní navigace

TP-Link TL-WA854RE pomůže s rozšířením dosahu bezdrátové sítě

21. 10. 2014

Sdílet

 Autor: TZ TP-LINK
Společnost TP-Link uvádí na český trh opakovač Wi-Fi signálu s označením TL-WA854RE. Novinka umožňuje pokrýt Wi-Fi signálem "hluchá místa" nebo rozšířit síť do prostor, kam nelze natáhnout kabely.

Malé rozměry a přímé zapojení do zásuvky umožňují přenášení a zapojení opakovače podle aktuálních potřeb uživatele. Zařízení je vybaveno inteligentním světelným indikátorem, který prostřednictvím pěti LED diod znázorňuje sílu signálu z routeru a pomáhá tak uživateli nalézt vhodné umístění. Zařízení si navíc ukládá profily s informacemi o dříve připojených sítích, takže jej není nutné resetovat při párování s jiným směrovačem.

TP-LINK repeater

Pokrytí stávající bezdrátové sítě lze rozšířit prostřednictvím tlačítka WPS na směrovači a následným stiskem tlačítka Range Extender na opakovači, které lze uskutečnit i v opačném pořadí. Opakovaným stiskem párovacího tlačítka pak zahájíte šifrované spojení s připojenými koncovými zařízeními.

Opakovač TP-Link TL-WA854RE je kompatibilní s novými i staršími verzemi operačního systému Windows, MacOS, Linux i dalšími platformami. Bezproblémově spolupracuje také se všemi zařízeními podporujícími standardy 802.11n/g/b, díky čemuž je použitelný v jakékoli stávající bezdrátové síti. Opakovač Wi-Fi signálu TP-LINK TL-WA854RE je již v prodeji za doporučenou koncovou cenu 699 Kč včetně DPH.