Hlavní navigace

Trend Micro nabízí sady pro velké a střední podniky

14. 1. 2010

Sdílet

Společnost Trend Micro představila nové sady určené pro velké a střední podniky. Řešení jsou založena na infrastruktuře Trend Micro Smart Protection Network a technologiích cloud computingu.

Novými sadami jsou Trend Micro Enterprise Security Suite, Trend Micro Enterprise Security for Endpoints and Mail Servers, Trend Micro Enterprise Security for Gateways a Trend Micro Enterprise Security for Endpoints. Doplňují stávající sady Trend Micro Enterprise Security for Communication and Collaboration.

cyber23

 „Nové sady Trend Micro Enterprise Security vycházejí z primárního hloubkového výzkumu trhu a mají organizacím pomoci zajistit zabezpečení účinněji a zároveň účelněji,“ uvádí Dan Glessner, viceprezident marketingu Trend Micro pro globální podniky a datová centra. „Stále více organizací se snaží konsolidovat nejrůznější nesourodé produkty pokrývající jednotlivé aspekty zabezpečení do menšího počtu komplexnějších řešení od několika předních dodavatelů; jedním z důvěryhodných poradců je i Trend Micro.“