Hlavní navigace

Trend Micro nabízí verze pro prostředí cloudů

21. 3. 2011

Sdílet

Společnost Trend Micro představila dvě nové verze produktů, které dále rozšiřuje její strategii v oblasti zabezpečení cloudu.

Trend Micro SecureCloud 1.1 nabízí podle dodavatele šifrování v cloudu ochranu dat na podnikové úrovni a Trend Micro Deep Security 7.5 Update 1 má nabídnout lepší výkon, díky němuž dokáže virtuální zařízení Deep Security zajistit detekci a prevenci narušení bez agenta a s pomocí produktu VMware vShield Endpoint dosáhne vyšší hustoty virtuálních počítačů.

 

„Většina zákazníků má za sebou první etapu cesty, kterou završila zabezpečením zátěže virtualizovaných serverů za pomoci tradičních metod síťového zabezpečení," uvedl John Maddison, výkonný generální ředitel obchodní divize datových center společnosti Trend Micro. „V roce 2011 se budou zákazníci snažit optimalizovat výkon virtuálního zabezpečení, protože budou do virtuálního prostředí přenášet aplikace s většími nároky na provoz sítě. A to zahrnuje i bezpečnostní technologie integrované s virtualizačními platformami. Firmy podnikají první kroky směrem k hybridním cloudům a ochrana dat bude kritickým problémem. Citlivá data se postupně přemisťují mimo ochranný perimetr firemních firewallů a firmy si nad nimi musí udržet kontrolu."

 

skoleni

Trend Micro SecureCloud vylepšuje a rozšiřuje zabezpečení a ochranu dat, jak zákazník postupuje od virtualizace směrem k soukromým a veřejným cloudům. Pomocí šifrování a správy klíčů řízené zásadami chrání SecureCloud data v cloudu a umožňuje flexibilní přechod mezi různými dodavateli cloudů, aniž by byl zákazník vázán na šifrovací systém některého z nich.

 Vylepšení, která přináší nejnovější verze produktu SecureCloud, umožňují podnikům větší kontrolu nad daty v cloudu. Nyní mohou zákazníci spravovat své šifrovací klíče pro prostředí Amazon EC2, Eucalyptus a VMware vCloud z hostované služby Trend Micro SecureCloud nebo ze serveru klíčů SecureCloud spuštěného ve vlastním fyzickém datovém centru.