Hlavní navigace

Trochu jiná klávesnice

 Autor: Genesis
Nová herní klávesnice Genesis Thor 100 s červenými mechanickými spínači má jen 39 kláves v kompaktním rozměru
Radek Kubeš 12. 3. 2019

Sdílet

Genesis Thor 100 RGB je programovatelná mechanická herní klávesnice, která navzdory svým malým rozměrům v sobě skrývá velké množství funkcí. Klávesnice je vybavena jen 39 klávesami a červenými mechanickými spínači s bleskurychlou odezvou 8 ms. Klávesnice se vyznačuje vysokou odolností a snese náročné zacházení. Genesis Thor 100 RGB je programovatelná, součástí je herní software, který umožňuje naprogramovat jakékoliv makro, nebo přiřadit k libovolné klávese zvolenou funkci. Dále lze zvolit jeden z 10 režimů podsvícení a pro každou klávesu nastavit barvu podsvícení z palety RGB (16 milionů barev). Ergonomická podpěrka zápěstí zajišťuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev. Díky kompaktním rozměrům můžete brát klávesnici na každou LAN párty nebo ji použít jako rozšíření své výbavy pro speciální úkoly. 

Genesis

Mechanické spínače

Klávesnice Thor 100 RGB je vybavena vysoce kvalitními mechanickými spínači Outemu RED s životností až do 50 milionů kliknutí. Zvolené spínače jsou charakteristické lineárním chodem, bleskurychlou odezvou, nízkým bodem aktivace (2 mm) a tichým provozem. Tyto spínače ke své aktivaci vyžadují sílu stisku 45 gramů, což umožňuje stisknout klávesy rychleji a zvýšit tím efektivitu hraní.

Herní software

Klávesnice obsahuje pokročilý herní software, pomocí kterého můžete ke každé z kláves připsat libovolnou funkci, nebo makro a spustit tak vražednou palbu jediným stisknutím. Navíc software umožňuje naprogramovat různé multimediální funkce či klávesové zkratky.

Efektní podsvícení

Thor 100 RGB nabízí efektní RGB podsvícení, které je nejen na okrasu, ale pomáhá najít tu správnou klávesu při používání v noci. Můžete si vybrat jeden z deseti režimů podsvícení, navíc některé režimy umožňují individuální nastavení barvy každé klávesy z palety RGB (16 milionů barev). Většina režimů má možnost nastavení úrovně jasu podsvícení nebo rychlost či směr efektů. V případě potřeby lze podsvícení jednoduše vypnout.

Funkce N-Key Rollover

Klávesnice je vybavena funkcí N-key Rollover, díky které můžete stisknout libovolný počet kláves ve stejný čas, bez obav, že některé stisknutí nebude zaregistrováno.

Odolnost, pohodlí a kompaktní rozměry

Tělo klávesnice Thor 100 RGB je vyrobeno z odolných materiálů, které zajišťují pevnost konstrukce a zaručují dlouhou životnost. Ergonomická podpěrka pod zápěstí poskytuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev a díky kompaktním rozměrům můžete klávesnici brát na každou LAN pártynebo ji použít jako rozšíření své výbavy pro speciální úkoly.

Cena a dostupnost

Klávesnice Genesis Thor 100 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 787 Kč.