Hlavní navigace

TrustPort Phoenix Rebel i nadále ZDARMA

10. 4. 2007

Sdílet

Společnost AEC nabízí domácím uživatelům i v tomto roce možnost používat unikátní bezpečnostní produkt TrustPort® Workstation ZDARMA.

Společnost AEC nabízí domácím uživatelům i v tomto roce možnost používat unikátní bezpečnostní produkt TrustPort® Workstation ZDARMA.
Parametry bezplatného používání produktu jsou obdobné jako v roce 2005. Základní podmínkou je, aby se uživatel zaregistroval na www.aec.cz a následně využíval produkt výhradně pro domácí nekomerční účely. Všichni mohou registrací získat „ostrý“ licenční klíč s platností šest měsíců, čtenáři některých počítačových časopisů a účastníci vybraných konferencí pak v rámci speciálních akcí klíč s platností dvanáct měsíců.

Uživateli, který se zaregistruje prostřednictvím on-line formuláře, je na jeho e-mailovou adresu automaticky obratem zaslán unikátní licenční klíč (soubor s příponou .key) vystavený na jeho jméno. Jeho importem do stávající „trial“ instalace získá „plnou“ verzi programu s veškerými dostupnými funkcemi, včetně např. možnosti aktualizace antivirového programu prostřednictvím internetu apod. Zdarma registrovaní uživatelé nemají přístup k řádné technické podpoře společnosti AEC, mohou se však obracet na AEC s případnými náměty.

TrustPort® Workstation je unikátní řešení z vývoje společnosti AEC. Jeho klíčovou komponentou je antivirový program TrustPort® Antivirus vybavený skenovacími technologiemi Norman a BitDefender. Dále obsahuje TrustPort® Personal Firewall pro ochranu před hrozbami přicházejícími z internetu, TrustPort® Disk Protection pro šifrování citlivých dat, TrustPort® Data Shredder pro jejich skartaci a TrustPort® eSign pro práci s elektronickým podpisem. Tento komplexní balík bezpečnostních produktů je zárukou maximální ochrany počítače.

Autor článku