Hlavní navigace

TrustPort uvádí verze 2012 svých produktů

13. 7. 2011

Sdílet

Nová generace antivirového softwaru TrustPort zahrnuje trojici produktů pro domácí i firemní uživatele.

TrustPort Antivirus 2012 zajišťuje podle dodavatele ochranu souborového systému proti virům a jinému škodlivému softwaru; současně neustále sleduje běh instalovaných aplikací a dokáže zastavipodezřelou činnost. Tomuto účelu slouží nová funkce pod názvem aplikační inspektor.

Dalším produktem v řadě je TrustPort Internet Security 2012, jenž nabízí vedle již jmenovaných funkcí také kontrolu elektronické pošty ,kontrolu webových stránek a souborů, stahovaných z webu, či kontrolu příchozích a odchozích spojení prostřednictvím osobního firewallu. Řadu zásuvných modulů pro poštovní klienty Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Mozilla Thunderbird rozšířil modul pro aplikaci The Bat. Součástí je rodičovská ochrana.

skoleni

Náročnějším uživatelům je určen produkt TrustPort Total Protection 2012, který navíc umožňuje 2 způsoby šifrování souborů a složek nebo také dokonalou skartaci již nepoužívaných citlivých dat. Novinkou je povolení či blokování přístupu k vybraným složkám pro dané uživatele; podobně lze spravovat také přístup k paměťovým zařízením. Součástí produktu je správa výměnných médií a jejich automatického spouštění.

Podnikovým uživatelům je určena nová verze centrální správy TrustPort Management.