Hlavní navigace

Ukládání dat pro malé a střední podniky zjednodušil Dell

16. 1. 2008

Sdílet

Zařízení AX4-5, systém SAN , který byl navržen tak, aby uspokojil rostoucí potřeby malých a středních podniků v oblasti úložných řešení, uvedla na trh firma Dell.


Zařízení AX4-5, systém SAN , který byl navržen tak, aby uspokojil rostoucí potřeby malých a středních podniků v oblasti úložných řešení, uvedla na trh firma Dell.
Produkt AX4-5 je rozšiřitelný až na 60 disků s celkovou kapacitou 60 TB a podporuje smíšené využívání disků v případě specifických požadavků zákazníka: SAS disky pro vysoký výkon a SATA disky pro vyšší kapacitu. Novinka je nabízena ve spolupráci se společnosti EMC.
Dalšími charakteristikami Dell AX4-5 jsou:

· Vysoká dostupnost dat a spolehlivost: Řídící jednotky Dell AX4-5 zajišťují celkovou integritu dat prostřednictvím kontroly konzistence disku (běžící nepřetržitě na pozadí), mirroringu paměti cache a a její zálohování v případě závažné poruchy. Data jsou chráněna jak v řídící jednotce, tak také na disku a během celé cesty přenosu dat.

· Snadné nasazení a pokročilá správa: Dell AX4-5 přichází s EMC Navisphere Express, což je intuitivní uživatelské rozhraní, které usnadňuje instalaci a provoz. Dell AX4-5 využívá mnoho osvědčených softwarových možností, které byly k dispozici pouze u pokročilejších diskových polí Dell/EMC CX3. To uživatelům s více diskovými poli EMC umožňuje jednoduchou správu a také volitelné nástroje pro replikaci a přesun dat.

· Škálovatelná architektura: Dell AX4-5 bude schopen podporovat až 64 serverů a až 60 disků umístěných v pěti skříních, čímž zajistí dostatečný prostor i pro budoucí růst objemu dat. Zjednodušená správa prostřednictvím intuitivního průvodce umožňuje uživatelům přiřadit novou kapacitu během minuty.