Hlavní navigace

Ultra přenosná klávesnice pro mobilní zařízení s Androidem a Windows

20. 4. 2015

Sdílet

 Autor: Logitech
Štíhlá a lehká klávesnice Logitech Keys-To-Go se stojánkem poskytuje pohodlné psaní a její konstrukce ji umožňuje brát kamkoli s sebou

Díky štíhlému a lehkému provedení klávesnici snadno vsunete do kabelky, plážové tašky, kapsy saka či bundy, aniž by zabírala cenný prostor nebo vás nějak zatěžkala. Klávesnice Logitech Keys-To-Go je potažena tkaninou FabricSkin, která odpuzuje vodu a pomáhá klávesnici chránit před politím a nečistotami, takže ji lze snadno utřít do čista, když ji polijete, a též ji chrání před drobečky. Je dostatečně odolná pro nejrůznější situace – doma i venku.

Logitech Keys-To-Go

Navzdory své neuvěřitelné štíhlosti má klávesnice Logitech Keys-To-Go optimálně rozložené klávesy pro pohodlný pocit při psaní a také samostatnou řadu dedikovaných tlačítek s klávesovými zkratkami operačních systémů Android a Windows, aby její použití bylo praktičtější a produktivnější. Tato verze klávesnice pro Android a Windows navíc obsahuje skládací stojánek, který usnadňuje pohodlné psaní na smartphonech. Tento přenosný stojánek se připojí ke klávesnici a podrží váš smartphone ve vzpřímené poloze.

Cloud22

Cena a dostupnost

Klávesnice Logitech Keys-To-Go bude dostupná pro zařízení s platformou Android 4.1 a vyšší nebo s operačním systémem Windows 7 a novějším. Očekává se, že k dostání ve Spojených státech, Evropě a vybraných zemích bude počátkem dubna 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč.