Hlavní navigace

Unicorn Systems dodal nový informační systém pro skupinu Home Credit

5. 6. 2012

Sdílet

IT centrum skupiny Home Credit, která působí v osmi zemích Evropy a Asie, vytvořilo ve spolupráci se společností Unicorn Systems moderní informační systém pro poskytování úvěrových produktů.

UnicornNový informační systém Homer Select skupiny Home Credit je komplexním řešením pro poskytování spotřebitelských úvěrů, který využívají nejen její zaměstnanci, ale také partnerská sít obchodníků přímo na prodejních místech. Velkou výhodou tohoto systému je, že jej lze snadno přizpůsobovat novým požadavkům a díky tomu zkrátit čas na jeho nasazení v dalších lokalitách. V budoucnu se tak plánuje jeho spuštění ve všech zemích, kde skupina Home Credit již působí, nebo se chystá zahájit své obchodní aktivity.

Informační systém Homer Select poskytuje plnou podporu všech business procesů souvisejících s agendou úvěrových produktů. Je postaven na moderní architektuře a technologiích, které umožňují snadnou rozšiřitelnost systému a jednoduchou úpravu stávajících či přidání nových typů produktů.

Ačkoli se jednalo o náročný projekt, skupině Home Credit a společnosti Unicorn Systems se jej podařilo realizovat za necelý rok.

„Úspěšné nasazení nového systému Homer Select dokládá schopnost Unicorn Systems vyvinout ve spolupráci s našimi klienty nový komplexní informační systém za méně než 12 měsíců,“ dodal k dokončení projektu Jan Jaroš, člen představenstva a obchodní ředitel společnosti Unicorn Systems.

„Homer Select je významným přínosem pro přechod k produktovému portfoliu standardních aplikací pokrývajících potřeby skupiny Home Credit v oblasti poskytování úvěrů,“ řekl Khalid Husseini, Chief Information Officer skupiny Home Credit.

Byl pro vás článek přínosný?