Hlavní navigace

Unicorn Systems implementačním partnerem ŠKODA E-shop

Společnost Unicorn Systems úspěšně implementovala e-commerce část řešení ŠKODA E-shop. V rámci tohoto projektu byl Unicorn Systems zodpovědný za realizaci kompletního webového rozhraní, produktového katalogu a za integrační logiku.
Unicorn Systmes 14. 5. 2012

Sdílet

Prostřednictvím ŠKODA E-shopu, který je dostupný na adrese eshop.skoda-auto.cz, si zákazníci ŠKODA AUTO mohou rychle a pohodlně nakoupit široký sortiment originálního příslušenství a dárkových předmětů. Zákazníci si mohou vybrané zboží nerušeně kdykoli prohlédnout a objednat z pohodlí domova. Jednou z výhod ŠKODA E-shopu je přizpůsobení nabídky přímo potřebám zákazníka. Po zaregistrování a uvedení typu vozu se v nabídce zobrazí pouze to příslušenství, které lze pro daný model použít.

Webové rozhraní a produktový katalog ŠKODA E-shop je postaven na technologické platformě IBM Commerce Server verze 7. Řešení je on-line integrováno s logistickými systémy a platební bránou. To zvyšuje pohodlí uživatelů, kvalitu a rychlost dodávky zboží.

„Unicorn Systems je IT partnerem společnosti ŠKODA AUTO již od roku 2000. Dlouhodobě realizujeme pro ŠKODA AUTO mimo jiné projekty v oblasti e-commerce. Jsem rád, že jsme na naši dobrou spolupráci mohli navázat i v tomto projektu pro koncové zákazníky ŠKODA AUTO,“ dodal ke spuštění E-shopu Lukáš Zrzavý, provozní ředitel společnosti Unicorn Systems.

Mimo realizace informačních systémů využívá ŠKODA AUTO služby Unicorn Systems i v oblasti systémové integrace, konzultací a vzdělávání.

ŠKODA AUTO E-shop

 

O Unicorn Systems
Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.