Hlavní navigace

Unicorn Systems se stal partnerem Loxonu

Firma partnerstvím rozšiřuje svou působnost systémového integrátora v oblasti financí.
Unicorn Systems 12. 10. 2011

Sdílet

Unicorn Systems se stal partnerem maďarské softwarové společnosti Loxon, která je předním dodavatelem řešení pro poskytování úvěrů a řízení rizik pro oblast financí. Spolupráce se společností Loxon na obchodní a implementační úrovni dovolí Unicorn Systems posilovat roli systémového integrátora u současných i budoucích klientů v segmentu financí.

"Unicorn Systems spoluprací se společností Loxon rozšířil portfolio svých produktů a služeb o řešení pro oblast celého životního cyklu retailových a korporátních úvěrových produktů a pro oblasti řízení kreditních, tržních a operačních rizik. V rámci podpory úvěrových produktů dokážeme efektivně zajistit jejich prodej a zpracování i následnou podporu pro vymáhání vzniklých pohledávek. Spolu s dlouhodobými zkušenostmi v této oblasti a službou systémové integrace tak našim klientům dokážeme nabídnout komplexní řešení na míru – od definice a optimalizace business procesů až po implementaci specializovaného softwarového nástroje," uvedl Jiří Mráz, generální ředitel společnosti Unicorn Systems.

Společnost Loxon získává partnerstvím se společností Unicorn Systems posílení pozice v regionu střední Evropy. V rámci již realizovaných projektů jsme se přesvědčili o efektivní spolupráci a vidíme do budoucna velký synergický efekt v poskytování našich kvalitních řešení klientům společnosti Unicorn Systems," dodává k partnerství Tamas Erni, ředitel společnosti Loxon.

O Unicorn Systems
Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

O Loxon Solutions
Loxon je softwarová společnost nabízející integrovaná řešení pro řízení úvěrů a rizik v sektoru finančních služeb. Společnost Loxon nabízí bankám a leasingovým společnostem nejucelenější softwarovou sadu pokrývající kompletní životní cyklus řízení úvěrů a rizik. Navíc poskytuje také řešení pro řízení rizik založená na portfoliu, která jsou zaměřena na finanční, tržní a provozní rizika. Společnost zajišťuje špičkové konzultace a nabízí velké vývojové kapacity, jež zaručí úspěšnou implementaci projektů a znalostí z celého oboru do oblasti řízení rizik.

Hlavní předností společnosti jsou vysoká úroveň podnikání a významné technologické inovace. Odborníci na rizika a zkušení manažeři bank společně pracují na zdokonalování sady produktů a rozšíření jejich funkcí s ohledem na nově vznikající potřeby. Tým zabývající se vývojem projektů využívá nejlepší praktiky řízení rizik, které kombinuje s vyspělými technologiemi.