Hlavní navigace

Unikátní střihová karta s real-time streamováním od AVerMedia

4. 12. 2011

Sdílet

 Autor: AVerMedia
Střihová a zachytávací video karta Game Broadcaster HD byla vytvořena speciálně pro hardcore počítačové i konzolové hráče.

Karta, která je schopna zachytit video v 1080p HD rozlišení a pro zajištění maximální úrovně kvality a detailů je postavena v rozhraní PCI-Express. V oblasti konektivity je Game Broadcaster HD velmi flexibilní – obsahuje totiž jak integrovaný HDMI a VGA vstup, tak redukci z VGA na komponent.

Hardware je kompatibilní s herními konzolemi Xbox 360 a Playstation 3, jakož i s PC. Kromě zachytávací funkce má karta i funkci streamovací, což vám umožní zasílat vaše záběry v reálném čase přes internet.

skoleni

Game Broadcaster HD podporuje technologii VESA, díky níž budete moci nahrávat záběry i z jiných PC. HD nahrávání do formátu H.264 pomocí aplikace AVer MediaCenter 3D efektivně využije prostor na vašich pevných discích. Kompatibilita s DirectShow zase zajišťuje vysokou míru flexibility při nahrávání a streamování. Streamování je navíc možno provádět skrze Adobe Flash Media Live Encoder nebo prostředí XSplit.

Společně se zařízením získáte všechny nezbytné kabely a doplňky, například redukci VGA/komponent, z RCA na 3,5 mm audio kabel i samotný 3,5 mm kabel.