Hlavní navigace

Unikly další fotografie Samsungu Galaxy S4

12. 3. 2013

Sdílet

 Autor: IDG News Service/52Samsung
Dlouho očekávaný smartphone Samsung Galaxy S4 bude oficiálně představen až pozítří, na internet přesto unikly fotografie, které ukazují, jak by nová vlajková loď jihokorejského giganta mohla reálně vypadat.

Fotografie umístil online uživatel čínského fóra 52Samsung. Ukazují smartphone, který vypadá jako zvětšená verze modelu Galaxy S3 a který je podobný „phabletu“ Galaxy Note 2. Má zkrátka rozpoznatelný vzhled řady Galaxy i stejné domácí tlačítko jako předchozí generace.

Design je však poměrně odlišný od předchozích uniklých fotografií, které naznačovaly hranatější vzhled a menší zaoblení nad i pod obrazovkou. Model na fotografiích má evidentně texturovaný povrch (může se však jednat i o maskování).

Samsung Galaxy S4

Mimo jiné jsou ve hře dvě možnosti – buď jsou tyto fotografie hoax, nebo se jedná o prototyp, který Samsung vytvořil pro testovací účely, takže finální design může být trochu jiný. Navíc modelové číslo je GT-I9502, očekává se ale, že Galaxy S4 bude mít označení GT-I9500.

V příspěvku k fotografiím se uvádí: „Model GT-I9502 Unicom, upravená verze legendárního S4“, což naznačuje, že se může jednat o testovací model pro čínskou mobilní síť.

Zdroj: IDG News Service

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4