Hlavní navigace

Update na Windows 10 Mobile má chyby, Microsoft jej ruší

16. 12. 2015

Sdílet

 Autor: Microsoft
Microsoft po stížnostech mnoha uživatelů stáhnul update na svůj mobilní operační systém Windows 10. Majitelé systému si stěžovali na potíže se samotnou aktualizací svých přístrojů.

Aktualizace byla odstraněna ze všech veřejných zdrojů. Mezi reportované problémy uživatelů patřilo nezobrazování updatu, zaseknutí aktualizace na 0 procentech a upozornění na málo místa v počítači po instalaci nové verze systému.

Lidé, jejichž počítače je nyní upozorňují na málo úložného prostoru, mohou tato varování ignorovat. Microsoft nyní pracuje na opravě všech chyb, přesné datum zveřejnění hotfixu však zatím neoznámil.

Uživatelé, kteří ještě své aktualizace, ať již samotného Windowsu nebo mobilních aplikací, nestáhli, by měli telefon připojit na nabíječku, než celý proces skončí. Ti, kteří již update mají, budou mít stále možnost svůj systém aktualizovat na nejnovější verzi Windows 10 Mobile.

Cloud22

Problém s aktualizací systémů je nejnovější černou skvrnou na Windows 10 Mobile. Microsoft systém představoval nadějí, že zvýší zájem uživatelů o telefony s Windows.

Lidé měli mít možnost tvořit aplikace použitelné ve smartphonech, tabletech a stolních počítačích současně v developerském prostředí Universal App Platform.