Hlavní navigace

USB disk HyperX Savage

18. 11. 2015

Sdílet

 Autor: HyperX
HyperX doplňuje produktovou řadu Savage o rychlý USB flash disk

 

USB disk HyperX Savage má výjimečně vysoké rychlosti přenosu dat: až 350 MB/s pro čtení a 250 MB/s pro zápis, a je k dispozici v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB. Vděčí za ně rychlému rozhraní USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0). USB flash disk HyperX Savage umožní každému rychle ukládat objemné digitální soubory, ať již budou obsahovat filmy, hudbu nebo fotografie ve vysokém rozlišení. Jeho vzhled je charakteristický díky odvážnému designu se štíhlým černým pouzdrem a kovově rudému emblému HyperX. Disk je kompatibilní s nejnovějšími stolními počítači, notebooky a herními konzolemi, například PS4 a Xbox One.

Cloud22

HyperX 

Vlastnosti a technické údaje flash disku HyperX Savage:

  • Disk HyperX Savage nabízí velmi vysoké rychlosti přenosu dat – 350 MB/s pro čtení a 250 MB/s pro zápis (rychlosti modelu s kapacitou 64 GB jsou 350 MB/s pro čtení a 180 MB/s pro zápis). Díky kapacitě až 256 GB disky poskytují spoustu prostoru pro ukládání velkých souborů, což mohou být filmy, fotografie ve vysokém rozlišení, hudba, hry a mnohé další.
  • Disky HyperX Savage splňují specifikace rozhraní USB 3.1 Gen. 1, takže můžete využít předností portů USB 3.0, jimiž jsou vybaveny novější notebooky a stolní počítače.
  • Všestranný disk můžete používat na mnoha platformách, včetně stolních počítačů, notebooků a herních konzolí, například PS4, PS3, Xbox One a Xbox 360. Díky štíhlé konstrukci se snadno vejde do USB portů konzolí, které bývají blízko sebe, a uživatelé konzolí tak mohou rychle kopírovat své profily.
  • Kapacity: 64 GB, 128 GB, 256 GB