Hlavní navigace

V Česku se od září začne prodávat Samsung Galaxy Note 10.1

6. 8. 2012

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung oznamuje zahájení prodeje nového tabletu Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy Note 10.1

Intuitivní a svižné ovládání zajišťuje 1,4 GHz čtyřjádrový procesor a operační paměť 2GB RAM. Své myšlenky a nápady si tak zaznamenáte ihned, získáte neomezený přístup k informacím a vše budete mít po ruce.

V rámci funkční výbavy nabízí Samsung GALAXY Note 10.1 klíčové intuitivní technologie, jako např. side-by-side multitasking prostřednictvím rozděleného displeje pro dvě současně běžící aplikace. Unikátní aplikace S Pen umožňuje využít různé druhy S Note šablon a dalších užitečných nástrojů (Shape Match a Formula Match), aplikaci Learning Hub pro přístup k užitečným školícím programům a v neposlední řadě prémiovou aplikaci společnosti Adobe Photoshop Touch.

Výjimečný výkonSamsung GALAXY Note 10.1 je poháněn 1,4 GHz čtyřjádrovýn procesorem a disponuje operační pamětí 2GB. Praktický multi-tasking, špičková kvalita grafického zobrazení a jedinečný výkon bez prodlev jsou zásadním přínosem Samsung GALAXY Note 10.1. Dále je vybaven 5 megapixelovým fotoaparátem na zadní straně a 1,9 megapixelovým fotoaparátem na straně přední.

Samsung Galaxy Note 10.1Multitasking

S funkcí Multiscreen Uživatelé mohou využívat dvě různé aplikace současně, protože mají k dispozici dostatečně velký displej a funkci Multiscreen. Při psaní poznámek či kreslení s aplikací S Pen si současně na druhé polovině obrazovky můžete prohlížet webové stránky nebo video. Navíc je možné vyfotit snímek, vložit ho na jednu část obrazovky a na druhé si k němu napsat poznámky. Tato funkce je užitečná nejen při tvůrčí práci, ale také při studiu. Samsung GALAXY Note 10.1 otevírá novou dimenzi způsobu vlastní tvorby. Práce s ním vás bude bavit a zároveň se zvýší i vaše produktivita.

S Pen a S Note

Pro přirozené a intuitivní ovládání nabízí Samsung GALAXY Note 10.1 S Pen - stylus o délce 6,5 mm, se kterým plně využijete potenciál 10.1 palcové obrazovky. S Pen je přímou součástí zařízení a jakmile jej vyjmete, automaticky se spustí předdefinovaná aplikace jako S Note, S Planner, Crayon physics, Adobe Photoshop Touch a Polaris Office. S Note lze také spustit dotekem S Note widget na obrazovce, který můžete libovolně přemisťovat po obrazovce tak, aby nerušil vaši práci.

S Note je nástroj pro vytváření poznámek či náčrtků k dalšímu digitálnímu obsahu přístroje, a to v předem předpřipravených šablonách.  Aplikace Shape Match a Formula Match zdokonalí a zpřesní vámi načrtnuté geometrické tvary a také spočítá ručně psané matematické úlohy. S Note obsahuje také vlastní vyhledávač, s nímž získáte potřebné informace, které snadno přenesete do S Note bez nutnosti přepínání obrazovky.

Nabitý funkcemi

Samsung Galaxy Note 10.1Do výbavy přibyly i další funkce jako např. Smart Stay, která sleduje oči uživatele, aby se displej nepřepnul do úsporného režimu v nevhodný okamžik. Dále díky Pop Up Play mohou uživatelé poslouchat hudbu, nebo na obrazovce sledovat video, zatímco současně pracují s jinou aplikací.  Aplikace AllShare Play umožní okamžité sdílení obsahu s dalšími přístroji Samsung  - HD televizory, tablety, laptopy a další elektronická zařízení v síti. Díky AllShare Group Cast je možné v reálném čase v jedné síti sdílet a spolupracovat na dokumentech, prezentacích, nebo obrázcích bez nutnosti stahování samostatných složek.

Lehkost učení

Samsung GALAXY Note 10.1 usnadňuje učení: studenti si mohou zapisovat poznámky z kurzu přímo do aplikace eTextbook, nebo třeba vyhledávat na internetu a současně psát esej. Využívat mohou i službu Learning Hub, optimalizovanou pro Samsung GALAXY Note 10.1, díky které získají přístup do různých elektronických kurzů pro studenty všech věkových kategorií. V nabídce jsou například elektronické učebnice, videolekce, interaktivní koučing apod. Vše lze sdílet na několika různých zařízeních Samsung. Navíc máte k dispozici systém learning management, kam si můžete zaznamenávat svůj studijní plán a potřebné pomůcky. Každý student si zvolí tempo podle svých potřeb a možností. Learning Hub bude možné stáhnout prostřednictvím Samsung Apps do konce roku.

CS24


Samsung GALAXY Note 10.1 nabízí 2 možnosti připojení: pouze WiFi,  WiFi a současně 3G HSPA-Plus. Tablet bude v ČR v prodeji od září 2012. Více informací a kompletní specifikace najdete na stránkách společnosti Samsung.


Byl pro vás článek přínosný?