Hlavní navigace

V designu studiových reproduktorů

3. 4. 2019

Sdílet

 Autor: Genesis
Nové stereo reproduktory Genesis Helium 400BT našly inspiraci u profesionálních studiových reproduktorů

Genesis Helium 400BT jsou stereofonní reproduktory s výkonem 40 W RMS, které zaujmou nejen vysokou kvalitou zpracování, výrazným podáním nízkých tónů, ale i moderním designem a kombinací pevného a bezdrátového připojení Bluetooth. Reproduktory mají klasický obdélníkový tvar a dřevěné tělo. Ovládání vysokých a nízkých tónů umožňuje přizpůsobit zvuk podle vlastních požadavků. 

Genesis

Reproduktory Helium 400BT mají dřevěnou konstrukcí, 4" basový reproduktor a 2,3" středně tónové reproduktory, což je zárukou kvalitního zvuku a hlubokých basů. Při navrhování výsledné podoby se Genesis inspiroval profesionálními studiovými reproduktory. Kombinace matné černé a červené barvy zvyšuje atraktivitu, boční ovládací panel používá kvalitní kovové prvky a ovladače.

Komfortní používání reproduktorů Helium 400BT zaručuje ovládací panel umístěný na pravém boku reproduktoru, na kterém se nacházejí ovladače úrovně hlasitosti a vysokých i nízkých tónů. Na bočním panelu se také nachází spínač pro změnu režimu Bluetooth a AUX. Stolní reproduktory Genesis Helium 400BT umožňují jak pevné tak bezdrátové připojení pomocí Bluetooth. Mohou tedy plně sloužit pro přehrávání zvukové stopy nejen z PC ale i notebooku, chytrého telefonu a dalších zařízení s Bluetooth.

Cena a dostupnost

Reproduktory Genesis Helium 400BT jsou k dostání za doporučenou koncovou cenu 1 239 Kč.