Hlavní navigace

Velkoformátový displej BenQ DuoBoard

23. 3. 2020

Sdílet

 Autor: BenQ
Interaktivní panel BenQ CP8601K umožní moderním podnikům „vytvářet a spolupracovat“

BenQ uvádí na trh BenQ DuoBoard s modelovým označením CP8601K. All in one interaktivní velkoformátový displej je navržen pro využití v moderních zasedacích místnostech. 

BenQ

BenQ DuoBoard je 86palcový panel s 4K UHD rozlišením. Jeho srdcem je Collaboration+, sada jedinečných funkcí navržených pro maximalizaci efektivity, produktivity a týmové spolupráce:

BenQ DuoBoard je také vybaven integrovanou kamerou s mikrofonem s funkcí redukce okolního hluku a ozvěny, snadno dostupnou jedním kliknutí v aplikaci BenQ Launcher.

Důležitou součástí je i bezproblémová správa zobrazení a bezpečnost. BenQ Device Management Solution (DMS) zprostředkuje správcům vzdálené ovládání všech displejů zapojených v síti z jednoho zařízení, zatímco Account Management System (AMS) poskytne kontrolu nad přístupem uživatelů prostřednictvím přihlášení přes NFC. K dispozici je také ochrana McAfee Mobile Security.

Dostupnost a cena

Cloud22

BenQ DuoBoard CP8601K je dostupný za doporučenou koncovou cenu 367 990 Kč včetně DPH v České republice a 14 399 euro s DPH na Slovensku.

Menší 65palcová varianta BenQ DuoBoard CP6501K je dostupná za doporučenou koncovou cenu 214 990 Kč včetně DPH v České republice a 8 399 euro s DPH na Slovensku.