Hlavní navigace

Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed s TV USB nahráváním

31. 8. 2015

Sdílet

 Autor: Verbatim
Verbatim představuje nový přenosný pevný disk Store 'n' Go SuperSpeed

Stylový disk s USB 3.0 Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed nabízí rychlý přenos dat, podporující časté zálohování stolních počítačů nebo notebooků. Podle nedávného průzkumu společnosti Verbatim zhruba jeden z pěti uživatelů nikdy nezálohoval svůj domácí počítač a více než třetina nezálohuje svá mobilní zařízení. 

Verbatim

Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný v kapacitách 500 GB 1 TB a 2 TB v černém, stříbrném, červeném, modrém nebo bílém barevném provedení. Disk má velice stylový, strukturovaný design a váží pouhých 140 g (500 GB model). Zákazníci, kteří si zvolí 2 TB model, budou mít k dispozici úložiště pro zhruba 4 000 filmů, 500 000 fotografií nebo 900 000 písní. 

Na disku je předinstalovaný software Nero backup, jenž díky úplnému zálohování systému a obnovení funkčnosti umožnuje naplánovat automatické zálohování v požadovaný datum a čas nebo šifrované zálohování s ochranou heslem. 

webcast

Přenosný disk Store 'n' Go SuperSpeed  disponuje také funkcí USB Rec&Play, která u televizorů s USB portem umožňuje nahrávání programů na externí paměťové zařízení a zpětné přehrávaní nebo dokonce pozastavení živého televizního vysílání. 

Nový Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný za doporučenou maloobchodní cenou 1 549 Kč za 500 GB verzi , 2 099 Kč za 1TB a 3 299 Kč za verzi s 2 TB.  

Byl pro vás článek přínosný?