Hlavní navigace

Viber přináší novinky a rychlejší chatování

 Autor: Viber
Populární aplikace přináší vice než jedné miliardě svých registrovaných uživatelů možnost dvakrát rychlejší výměny zpráv.
PR článek 31. 8. 2018

Sdílet

Viber přináší svým uživatelům možnost vyměňovat si nyní zprávy dvakrát rychleji. Navíc přichází s novým vylepšeným designem.

Určitě jste si někdy posílali zprávy s přáteli a říkali si, jestli je vůbec otevřeli, a proč jim trvá tak dlouho vám odpovědět? V novém Viberu je toto už vyřešeno. Uživatelé nyní mohou:

  • Posílat zprávy rychleji: Zprávy jsou doručovány dvakrát rychleji a konverzace je tak přirozenější. Mizí také "panika", když někdo neodpovídá.
  • Rychlejší ikony pro status zpráv: Nové ikonky pro status doručení zpráv zobrazují, zda byla zpráva odeslána ✓, doručena ✓✓ a nebo přečtena ✓✓.
  • Větší a jasnější chatovací bubliny: Jasnější barvy a větší chatovací okénka umožňují lépe se na zprávy soustředit. Na první pohled je také vidět více obsahu.
  • Jasnější GIFy, fotky a videa: Obrázek má hodnotu tisíce slov, a navíc je všichni rádi sdílíme. Nyní na obrazovce uvidíte větší a kvalitnější náhledy doručených fotek a videí.

Kromě novinek připomeňme, že Viber zajišťuje šifrování komunikace na obou koncích, a je tak nejbezpečnějším messengerem. Uživatelé aplikace si mohou být jistí, že jejich data nejsou sdílena s třetími stranami. Vidět je nemůže ani Viber, a uživatelé tak mají 100% soukromí.

“Snaha zajistit milionům uživatelů výjimečný komunikační zážitek je to, co nás neustále žene kupředu. Chtěli jsme uživatelům poskytnout lepší vizuální zážitek a uživatelsky efektivnější aplikaci,” řekl Ofir Eyal, VP Product, Viber. “Všechno, co děláme se soustředí na to, jak spolu komunikujeme a jak se propojujeme. Nyní uživatelům kdekoliv na světě přinášíme nejrychlejší službu, která ale také zajišťuje zábavný a vizuálně příjemný zážitek.”

Možnost posílat rychleji zprávy mají nyní uživatelé iPhonů. Pro uživatele Androidu bude tato novinka dostupná v brzké době.

Nový vylepšený Viber lze stáhnout zde: vb.me/52b34b