Hlavní navigace

Videokamera Canon Legria mini X

11. 7. 2014

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent 2014 za videokameru s dokonalým záznamem zvuku.

Krásná videa umí natočit téměř kdejaká kamerka, ale kvalitní video s velmi kvalitním zvukovým záznamem už je oříšek. Pokud si ovšem nevezmete do parády Canon Legria mini X s novým velkým vestavěným stereofonním mikrofonem.

Větší rozměry a lepší dvouvrstvá struktura opletení materiálem z mořské houby efektivněji odstiňují rušivé zvuky na pozadí i nežádoucí vlivy statické elektřiny. Věrně tak lze zaznamenat všechny úrovně zvuku – od ticha koncertních hal před začátkem představení až po závěrečné, velmi bouřlivé instrumentální prvky.

Videokamera Canon Legria mini X 

Kromě toho kamera zaujme inovativním designem, je dostatečně kompaktní a díky malé hmotnosti je ideální pro spontánní nahrávání. Přístroj pořizuje obrazový záznam ve formátech AVCHD (1 080/50 i) a MP4 (1 080/25 p), což v souladu s dalšími použitými technologiemi nabízí videa a snímky v živých barvách s minimálním šumem i při špatných světelných podmínkách.

Optická stabilizace umožňuje v režimu přiblížení (Close-up) snímání přímo z ruky, bez stativu nebo jiné obdobné opory. S podporou Wi-Fi sítí lze obsah prohlížet a sdílet přímo z kamery.

Cena od 9 800 korun

www.canon.cz