Hlavní navigace

ViewSonic představil tři smartphony s Androidem 4.0

 Autor:
Společnost ViewSonic včera představila tři nové telefony, které běží na nejnovějším Androidu Ice Cream Sandwich a mají dva sloty na SIM kartu.
Jiří Paleček 26. 2. 2012

Sdílet

Podle všeho jde o vůbec první tři telefony s Androidem 4.0, které mají sloty pro dvě SIM karty. Nejlepší z nich se může chlubit 3,5palcovým Super Clear IPS LCD displejem s rozlišením 640 x 960 pixelů a jmenuje se ViewSonic 4s. Ano, označení je podobné jako u iPhonu od Apple. Dále je zařízení vybaveno 1GHz procesorem a 5MP fotoaparátem. Druhým telefonem je ViewSonic 4e, jenž má 3,5palcový HVGA displej, 3MP fotoaparát a 650MHz procesor. Zařízení je tlusté 10,3 mm.

Poslední z trojice pak byl pojmenován ViewSonic 5E a má velký 5palcový WVGA displej. S takovou velikostí se telefon již přibližuje spíše k tabletu. Stejně jako předchozí dvě zařízení, i tento má však dva sloty na SIM karty a běží na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Otázkou je, na kolik mají tyto telefony šanci na úspěch. ViewSonic totiž každý rok na Světovém mobilním kongresu ohlásí několik mobilních telefonů, rok na to však po nich není vidu ani slechu.