Hlavní navigace

Virtuální děj plný realistických zvuků

20. 12. 2019

Sdílet

 Autor: Genesis
Herní sluchátka Genesis Radon 610 s prostorovým zvukem 7.1

Nová sluchátka se značkou Genesis rozšiřují modelovou řadu herních headsetů s označením Radon. Nový headset Genesis Radon 610 přináší prostorový zvuk formátu 7.1 surround díky vestavěnému zvukovému procesoruě. Sluchátka mají 50mm měniče, které poskytují profesionální zvukový přednes. Přímo na headsetu je ovládání hlasitosti a vypínání mikrofonu. 

Genesis

Náušníky pokrývají celé ucho a efektivně odhlučňují okolní ruchy, jsou vyplněny paměťovou pěnou. Hlavový most je pro zvýšení pohodlí polstrovaný. Hráč se tak může plně věnovat hře. Sluchátka mají červené LED podsvícení, které je typické pro vybrané produkty se značkou Genesis. Ovládání hlasitosti umístěné na levé mušli umožňuje pohodlnější a intuitivní ovládání. Headset Genesis Radon 610 má kvalitní opletený kabel dlouhý více než dva metry. Opletení a použité materiály chrání propojovací kabel před poškozením a prodlužují životnost sluchátek.

Radon 610 má odstíněný mikrofon s citlivostí -42 dB, který zaznamenává pouze zvuky směřující přímo do něj. Mikrofon je připevněn na flexibilním stavitelném rameni.

Důležitou vlastností sluchátek Radon 610 je jejich praktický software, který umožňuje každému uživateli přizpůsobit charakter zvuku podle svých potřeb. Software umožňuje nejen nastavení ekvalizéru, ale má několik dalších užitečných funkcí a volitelných efektů.

Genesis Radon 610 poskytuje uživateli flexibilitu ve volbě herní platformy. Je kompatibilní s notebooky a PC a také s herními konzolemi PS4 a Switch.

Cena a dostupnost

Headset Genesis Radon 610 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 899 Kč.