Hlavní navigace

Vlajková loď Nokia 8 s optikou Zeiss

21. 8. 2017

Sdílet

 Autor: Nokia
Společnost HMD Global představila telefon Nokia 8, který nabízí dobrý výkon, Android a optiku, na které se podílela společnost Zeiss.

Společnost HMD Global představila telefon Nokia 8, který nabízí dobrý výkon, Android a optiku, na které se podílela společnost Zeiss.

Nokia 8 jako první na světě umožňuje streamovat Dual-Sight video nativně a v reálném čase na sociální sítě jako např. Facebook nebo YouTube. Dual-Sight simultánně využívá přední i zadní fotoaparát ke zobrazení videí i fotografií z obou zdrojů zároveň na rozdělené obrazovce. Nokia 8 je také první chytrý telefon s funkcí Nokia OZO Audio, jež přináší exkluzivní hollywoodskou technologii.

Tělo jednolité Nokia 8 je 4,6 mm tenké na okrajích a 7,3 mm v průměru. Je vyfrézováno z jediného bloku hliníku série 6000 a jeho čistý design je zajištěn výrobním procesem o 40 krocích, který sestává z obrábění, eloxování a leštění. Vybrané modely mají leštěnou povrchovou úpravu, jejíž bezchybné zhotovení zabralo 20 hodin. Telefon disponuje mobilní platformou Snapdragon 835 a operační systém Android. S každoměsíčními bezpečnostními aktualizacemi bude Nokia 8 vždy bezpečný a aktuální telefon.

Cloud22

Designerské, inovační a inženýrské týmy ruku v ruce projektovaly zařízení, které pracuje s větším výkonem a déle. Výsledkem je měděná a grafitem stíněná chladící tepelná trubice (heatpipe) s dlouhou životností, která rozptýlí teplo generované vysokým výkonem zařízení po celé jeho délce a šířce. Nokia 8 tedy zůstává chladnější i v těch nejnáročnějších situacích.

Nokia 8 podporuje Qualcomm Quick Charge 3.0, což znamená, že i v případech, kdy je vaše baterie téměř vybitá, můžete zařízení rychle nabít a být dříve připraveni zaznamenávat důležité okamžiky. Zařízení je navíc zabezpečeno biometrickou čtečkou otisků prstů.