Hlavní navigace

Vodotěsný a nárazuvzdorný Nikon COOLPIX W100

19. 8. 2016

Sdílet

 Autor: Nikon
Řada fotoaparátů Nikon COOLPIX má nový přírůstek COOLPIX W100 s 13,2 milionu pixelů.

S přístrojem můžete plavat i potápět se do hloubky až 10 m, je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,8 m a mrazuvzdorný do −10 stupňů celsia.

Nikon

Pořizujte vysoce kvalitní snímky a okamžitě je sdílejte prostřednictvím funkce SnapBridge, která snímky automaticky přenese do vašeho chytrého zařízení pro snadnou archivaci a sdílení na sociálních sítích. Funkce SnapBridge udržuje za pomoci technologie Bluetooth trvalé spojení mezi fotoaparátem COOLPIX W100 a chytrým telefonem nebo tabletem. Jednoduchým stisknutím tlačítka můžete zaznamenávat Full HD videosekvence (1 080p) se stereofonním zvukem, které mají díky elektronické redukci vibrací (VR) vždy plynulý a ostrý obraz.

Snadno ovladatelný fotoaparát COOLPIX W100 je vybaven jednoúčelovými tlačítky, snadno použitelným uživatelským rozhraním a speciálním dětským menu, které fotoaparát zpřístupňuje fotografům libovolného věku. Stačí vybrat Snadný auto režim a ponechat na fotoaparátu optimalizaci všech nastavení, což zajistí vynikající snímky v každém okamžiku, a snadno určovat kompozici snímků na 6,7cm/2,7˝ monitoru TFT LCD s 230 000 pixely – i za nízké hladiny osvětlení nebo na přímém slunečním světle.

special_kyberutoky

Dostupnost a cena

Nikon COOLPIX W100 je v prodeji za cenu kolem 4 000 Kč.